Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje Akcesoria Instalacyjne
Jak uporządkować kable audio-video i komputerowe?
Artykuł
+ 5
+ 2
sobota, 20 kwietnia 2013
Plączą się, zwijają i spadają za biurko akurat wtedy gdy są potrzebne... Całe szczęście że wraz z postępem wymyślono sposoby na opanowanie „kablogeddonu”. Jak go ogarnąć? Poniżej zademonstrujemy kilka sposobów.
Więcej…

 
Transmiter bezprzewodowy Full-HD HDMI 3D - Lindy 381...
Aktualność
+ 3
+ 4
środa, 14 grudnia 2011

Lindy zaprezentowało kolejne bardzo interesujące rozwiązanie instalacyjne, które może sprawdzić się zarówno w przemysłowych zastosowaniach, jak i profesjonalnych domowych systemach kina domowego. Transmiter bezprzewodowy HDMI 1.3a 3D działa na odległość nawet 30 metrów (w idealnych warunkach) i sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości położenia kabli HDMI. Transmiter radzi sobie nawet z formatami wielokanałowymi: DTS, PCM, Dolby Digital oraz HDCP. Bez problemu przekazuje sygnał Full HD 3D w 60Hz. Cena może konkurować z markowymi kablami HDMI o długości 20metrów i wynosi 1995zł.

Pełna specyfikacja

 


 
Szeroka oferta złączy naściennych do kina domoweg...
Aktualność
+ 1
+ 1
wtorek, 18 sierpnia 2009
Z przyjemnością informujemy, iż do naszej oferty przewodów A/V wprowadziliśmy obecną niemal od 30 lat na niemieckim rynku firmę Klotz, która specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Systematycznie będziemy poszerzać ofertę tej firmy o nowe komponenty.

 
Uchwyty, konwertery, gniazda naścienne Lindy!
Aktualność
+ 2
+ 1
czwartek, 21 maja 2009
Kolejne produkty o jakie zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę firmy Lindy to m.in. uchwyty do notebooka, stojaki na LCD/Plazmę, a także zaawansowane konwertery umożliwiające przesłanie sygnału HD nawet do 70m. Nowe produkty Lindy to również profesjonalny tester przewodów A/V, gniazda naścienne HDMI/DVI a także podróżny zestaw przejściówek USB/RJ-45.

 
Nowe uchwyty ścienne firmy OmniMount!
Aktualność
+ 2
+ 2
środa, 24 września 2008
Stylowy i wytrzymały design, uniwersalność oraz łatwy montaż to główne cechy nowych modeli. Uchwyty WM1w-S200, WM3-S200, WM4-S200 spełniają standard VESA 100x200 i są kompatybilne z większością płaskich monitorów, natomiast WM4-L spełnia standard 400x800 i jest doskonały dla tych, którzy szukają prostego uchwytu, oferującego różne kąty nachylenia, możliwość obrotu oraz ujęcia panoramiczne.

 
Przyłącza głośnikowe firmy Russound!
Aktualność
+ 2
+ 1
środa, 24 września 2008
Systematycznie wprowadzamy do oferty kompleksowe akcesoria do instalacji kina domowego. Mamy obecnie bardzo interesujące rozwiązania do instalacji kabli głośnikowych w postaci gniazd natynkowych zarówno do pojedynczych głośników jak i całych zestawów kina domowego 5.1.

 


Strona 1 z 2