Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

FiiO X3

Drukuj PDF
+ 29
+ 1

FiiO Electronics Technology CO., LTD, azjatycki producent sprzętu klasy hi-fi w segmencie PC-Audio wchodzi na rynek odtwarzaczy przenośnych. Chociaż FiiO istnieje raptem od 2007 roku cieszy się sporą popularnością i uznaniem wśród audiofilskiej młodzieży zakochanej w PC-Audio.

 

 

FiiO X3

 

Odtwarzacz od FiiO będzie dostępny w cenie 999 złotych, zaoferuje obsługę plików APE/FLAC/ALAC/WMA i WAV z parametrami do 24 bity / 192kHz.


FiiO X3


Wśród zalet odtwarzacza FiiO wymienia wymiary i wagę swojego nowego produktu: 16mm wysokości, 109mm wysokości i 55mm szerokości.


FiiO X3


Bateria zdaniem producenta wytrzymuje do 10 godzin odsłuchu, co jest dobrym, ale nie odbiegającym od średniej parametrem na tle innych produktów w podobnej cenie.


FiiO X3


X3 został wyposażony w przetwornik DAC Wolfson WM8740 - bardzo dobrze znany i niezwykle wysoko ceniony zarówno przez audiofilów jak i producentów sprzętu hi-fi. Wzmacniacz to urządzenie operacyjne AD8397 od Analog Devices.


FiiO X3


Ciekawostką jest kontrola tonów oraz balans kanałów - regulacja raczej niespotykana w audiofilskich odtwarzaczach, które stawiają na bardziej zaawansowane oprogramowanie EQ.


FiiO X3


Kolejnym wyróżnikiem nowego odtwarzacza od FiiO jest koaksjalne wyjście cyfrowe, które pozwala na podłączanie zewnętrznego przetwornika DAC.

 

Specyfikacja i cena FiiO X3 (kliknij aby zobaczyć)

 

FiiO X3

 

   Tagi

Tematy pokrewne :

» MEE Audio AF68 Matrix3

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu słuchawek nausznych bezprzewodowych z mikrofonem –...

» FiiO X5 3rd gen

FiiO wprowadza do sprzedaży kolejną, trzecią już generacje swojego bestsellera na rynku odtwarzaczy przenośnych, czyli X5.

» FiiO X1 II

Marka FiiO wykonuje kolejny krok na rynku przenośnych odtwarzaczy muzycznych, kusząc bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Producent nie poprzestaje na laurach, dlatego...

» Polk Audio TSx – od teraz taniej o 15 procent!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, która jest największym udziałowcem amerykańskiego rynku kolumn hi-fi, informuje o obniżce cen na...

» HiFiMAN HM-802s – cyfrowy odtwarzacz w analogowym stylu

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowy odtwarzacz HM-802s, który dołącza do topowego modelu HM-901s.

» Fiio X7 - promocyjna przedsprzedaż w sklep.RMS.pl!

Fiio X7 to najnowszy odtwarzacz chińskiego producenta będący, w porównaniu ze swoimi poprzednikami i obecnymi konkurentami, ogromnym krokiem naprzód w technologii...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież