Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Akcesoria słuchawkowe
HiFiMan - legenda nareszcie w Polsce
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 21 października 2011
To już pewna informacja - produkty HiFiMana mają nareszcie w Polsce wyłącznego oficjalnego dystrybutora! Legendarna amerykańska marka, która zasłynęła z niezwykłych planarnych słuchawek z serii HE oraz bezwzględnie najlepszego przenośnego odtwarzacza na świecie - HM-801. Polska oferta HiFiMan obejmuje wszystkie produkty, które spełniają wymagania ROHS oraz CE. Do nabycia od ręki jest cała seria nausznych słuchawek HE, dokanałowych RE, słuchawkowy wzmacniacz lampowy EF-5 oraz odtwarzacze HM-601 i Hm-602.

 
Niemieckie nowości od Adidasa i Sennheisera MX 680 ...
Aktualność
+ 0
+ 1
środa, 10 lutego 2010
Sennheiser wprowadził nową serię produktów oznaczoną numerem 680. Jest ona przeznaczona dla osób uprawiających sport i powstała przy współpracy innej niemieckiej firmy Adidas. Nowe Sennheisery charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością fizyczną. Okablowanie słuchawek wzmocniono elementami kewlaru. Podstawowa różnica między poszczególnymi modelami to inny sposób zakładania na uszy. Wskazuje to na wyjątkową dbałość firmy Sennheiser o wygodę ich użytkowania.

 
Grado RA1 - wzmacniacz słuchawkowy z zasilaczem!
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 15 czerwca 2009
Idealna propozycja dla tych właścicieli słuchawek Grado, którzy do tej pory korzystali ze wzmacniaczy innych producentów. Nowy referencyjny wzmacniacz słuchawkowy RA1 z zasilaczem został specjalnie zaprojektowany do współpracy z tymi słuchawkami. Obudowa urządzenia wykonana jest z litego mahoniu. Dźwięk jest typowy dla szkoły Grado – ciepły, gładki, pełny, bogaty i niemęczący. Co najważniejsze wzmacniacz pozwala wydobyć ze słuchawek Grado ich pełny potencjał.

 


Strona 5 z 5