Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL BassPro Micro
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 22 marca 2017

Ultrakompaktowy subwoofer, który będzie odpowiedni nawet dla właścicieli niewielkich aut o ograniczonej powierzchni bagażnika? Rozwiązaniem może być najnowszy model z serii car audio JBL: BassPro Micro.

Więcej…

 
Jplay – recenzja, test, opinie
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 21 marca 2017

Jak gra i sprawuje się na co dzień Jplay, polska przepustka do hi-endowego dźwięku w PC-Audio?

Więcej…

 
Cambridge Audio 4KUHD
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 20 marca 2017

Odtwarzacze Blu-ray zdecydowanie przechodzą swój złoty wiek, na co wskazuje liczba ukazujących się na rynku nowych modeli. Tym razem przybliżamy nowość od Cambridge Audio. Nowość, którą w pewnym sensie już znamy.

Więcej…

 
Sonos PlayBase
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 1
+ 0
piątek, 17 marca 2017

Sonos wprowadza do oferty kolejne urządzenie z przedrostkiem Play w nazwie. Tym razem mamy do czynienia z niecodziennym soundbarem. Niecodzienny, bo odchodzi od ogólnie przyjętej konwencji dotyczącej umiejscowienia tego typu urządzeń względem telewizora.

Więcej…

 
Samsung finalizuje przejęcie Harmana
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 1
+ 0
czwartek, 16 marca 2017

Samsung Electronics oficjalnie potwierdza reguły przejęcia firmy Harman, zgadzając się na kompromis między grupą Harmana a akcjonariuszami. Zgodnie z ustaleniami, właściciele akcji dostaną za każdą dokładnie 112 USD, a sama spółka zniknęła z nowojorskiej giełdy, działając jako podległa Samsungowi.

Więcej…

 
Pro-Ject 2-Xperience Primary Acryl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 1
+ 0
środa, 15 marca 2017

Kolejny adapter płyt winylowych spod skrzydeł austriackiego Pro-Jecta to modernistyczny - bo o przezroczystej, akrylowej plincie – gramofon z rodziny z 2-Xperience. Producent przedstawia Primary Acryl w trzech iście cukierkowych kolorach: pomarańczowym, niebieskim oraz zielonym i zapewnia o wysokiej jakości dźwięku i wykonania, z jakiej znany jest Pro-Ject.

Więcej…

 


Strona 1 z 366