Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Amplitunery kina domowego
Pioneer VSX-531D
Aktualność
+ 1
+ 0
niedziela, 26 marca 2017

Szybki rozwój technologii zmusza producentów do ciągłego ulepszania swoich urządzeń i implementacji nowoczesnych rozwiązań. Jedną z nich jest radio DAB i DAB+. W związku z tym Pioneer odświeża urządzenia ze swojej oferty produktowej, wprowadzając możliwość odsłuchu cyfrowych stacji. Właśnie takiej modyfikacji doczekał się lubiany, atrakcyjny cenowo amplituner kina domowego VSX-531D.

Więcej…

 
Onkyo TX-NR575E
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 14 marca 2017

Chociaż Onkyo wojuje nowe rynki, wciąż nie zapomina o produktach, z których jest najbardziej znane. Japoński producent przedstawia kolejny w ofercie amplituner kina domowego: urządzenie jak zwykle posiada w zanadrzu nieograniczony dostęp do technologii bezprzewodowych oraz mnogość wejść i wyjść.

Więcej…

 
Denon i Marantz zaoferują update do HDMI 2.1 z Dolb...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 08 marca 2017

Wybrane amplitunery kina domowego obu marek z japońskim rodowodem zyskają update do standardu HDMI 2.1!

Więcej…

 
Onkyo TX-SR373
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 30 stycznia 2017

Onkyo TX-SR373 to nowy budżetowy amplituner od Japończyków, który zawiera tylko to, co niezbędne, do oglądania kina domowego.

Więcej…

 
Arcam FMJ AVR390
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 28 października 2016

Arcam rozszerza linię amplitunerów kina domowego o kolejny model, tym razem AVR 390. Nowość w ofercie brytyjskiego producenta, pomimo niższej ceny, pod względem funkcjonalności wcale nie ustępuje wcześniej przedstawionym wersjom.

Więcej…

 
Onkyo R-N855
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Wzmacniacze ]
+ 0
+ 0
środa, 19 października 2016

Onkyo wprowadza na rynek nowy amplituner stereo z możliwością obsługi plików hi-res, rozszerzający gamę produktów zgodnych z systemem multiroom FireConnect. Urządzenie pozwala na strumieniowanie muzyki ze Spotify, Deezer i Tidal oraz współpracuje z AirPlay i Google Cast.

Więcej…

 


Strona 1 z 37