Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Amplitunery kina domowego
Onkyo TX-RZ900 - RMS.pl Unboxing
Aktualność
+ 4
+ 0
wtorek, 13 października 2015

Zapraszamy dziś Państwa na pierwszy z serii filmów RMS.pl Unboxing. Bohaterem pierwszego odcinka jest najnowszy z amplitunerów japońskiego giganta, Onkyo TX-RZ900. Model ten można śmiało umiejscowić na mocnej średniej półce oraz polecić do zastosowania z dobrymi zestawami kina domowego.

Więcej…

 
Formaty dźwięku przestrzennego
AktualnośćArtykuł
+ 5
+ 0
czwartek, 24 września 2015

Współczesne systemy kina domowego obsługują różne rodzaje dekoderów dźwięku przestrzennego, wśród których prym wiodą dekodery Dolby i DTS. W poniższym artykule postaramy się przybliżyć, przynajmniej w ogólnych zarysach, czym charakteryzują się oba standardy. Poruszymy też kwestię certyfikatów THX i systemów DSP. Zapraszamy do lektury.

Więcej…

 
Marantz SR6010
Aktualność
+ 7
+ 0
piątek, 18 września 2015

W ofercie Marantza, jednego z najbardziej doświadczonych amerykańskich producentów elektroniki audio-video, pojawiły się 2 nowe amplitunery kina domowego: SR6010 oraz SR7010. Autorskie technologie znane z poprzednich modeli zostały tu wzbogacone o kodeki dookólnego przetwarzania dźwięku. Dziś szczegółowo opiszemy niższy model, SR6010.

Więcej…

 
IFA 2015: Galeria zdjęć
Aktualność
+ 10
+ 1
poniedziałek, 07 września 2015

Jak co roku, również na obecnej edycji targów IFA 2015 nie mogło zabraknąć zespołu RMS.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć połączonej z krótkim opisem najciekawszych produktów z kategorii audio-video.

Więcej…

 
Onkyo TX-NR545 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 8
+ 0
czwartek, 06 sierpnia 2015

Kilka dni po zamieszczeniu recenzji Pioneera VSX-930, brytyjski portal What Hi-Fi? publikuje test kolejnego amplitunera będącego owocem współpracy dwóch wschodnich gigantów. Tym razem mamy do czynienia z porównaniem rywali w tej samej klasie cenowej. Przed Państwem Onkyo TX-NR545.

Więcej…

 
Pioneer VSX-930 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 9
+ 2
wtorek, 04 sierpnia 2015

W serwisie What Hi-Fi? pojawiła się recenzja jednego z najtańszych amplitunerów kina domowego obsługujących Dolby Atmos na rynku, Pioneera VSX-930. Warto poświęcić jej chwilę uwagi, ponieważ obszerny tekst pełen jest szczegółów działania nowego urządzenia, które otrzymało najwyższą ocenę. Standard Dolby Atmos zdobywa coraz większą popularność, zaś niedrogie amplitunery, które sobie z nim radzą to zachęcająca oferta.

Więcej…

 


Strona 3 z 36