Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Amplitunery kina domowego
Pioneer VSX-930 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 9
+ 2
wtorek, 04 sierpnia 2015

W serwisie What Hi-Fi? pojawiła się recenzja jednego z najtańszych amplitunerów kina domowego obsługujących Dolby Atmos na rynku, Pioneera VSX-930. Warto poświęcić jej chwilę uwagi, ponieważ obszerny tekst pełen jest szczegółów działania nowego urządzenia, które otrzymało najwyższą ocenę. Standard Dolby Atmos zdobywa coraz większą popularność, zaś niedrogie amplitunery, które sobie z nim radzą to zachęcająca oferta.

Więcej…

 
Onkyo TX-RZ900
Aktualność
+ 7
+ 0
poniedziałek, 06 lipca 2015

Po Onkyo TX-RZ800 na polski rynek niedługo wejdzie nowa, mocniejsza wersja tego amplitunera, oznaczona symbolem TX-RZ900. Urządzenia poprzednio wprowadzone do sprzedaży – jak TX-SR343 i TX-SR444 – były przedstawicielami klasy budżetowej. Nowe urządzenia to już solidne flagowce z wysokiej półki.

Więcej…

 
Yamaha RX-V479
Aktualność
+ 9
+ 0
wtorek, 30 czerwca 2015

RX-V479 to kolejny z budżetowej serii amplitunerów Yamahy. Niedrogi, oferuje stosunkowo szeroką funkcjonalność. Akcent w tym modelu położono przede wszystkim na funkcje sieciowe. Urządzenie wyposażono w łączność Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth.

Więcej…

 
Onkyo TX-RZ800
Aktualność
+ 9
+ 0
poniedziałek, 29 czerwca 2015

Obecny sezon w wykonaniu Onkyo (i Pioneera) jest, jak dotąd, wyjątkowo intensywny. Do sprzedaży wchodzi już dziesiąty amplituner będący owocem współpracy dwóch gigantów. Można odnieść wrażenie, że są to urządzenia "wszystkomające" podczas gdy każdy kolejny... ma coś jeszcze. TX-RZ800, w porównaniu do poprzednich konstrukcji, obsługuje już nie tylko Dolby Atmos, ale i DTS:X.

Więcej…

 
Onkyo TX-SR444
Aktualność
+ 6
+ 0
wtorek, 16 czerwca 2015

Pod koniec kwietnia Onkyo ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży budżetowego amplitunera oznaczonego symbolem TX-SR343. Po niecałych dwóch miesiącach producent ogłasza wprowadzenie kolejnego modelu, będącego rozwinięciem TX-SR343. Pod względem oprogramowania i elektroniki to bliźniacze urządzenia. Warto jednak sobie o nich przypomnieć. Nowy model, TX-SR444, posiada jednak cechę, która może okazać się w jego klasie cenowej bardzo interesująca – obsługuje Dolby Atmos.

Więcej…

 
Yamaha RX-V379
Aktualność
+ 7
+ 0
czwartek, 28 maja 2015

Nie tylko Pioneer i Onkyo pracują nad rozszerzeniem oferty amplitunerów. Yamaha ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży RX-V379, otwierającego serię RX-V79. Urządzenie udoskonala rozwiązania dobrze znane z poprzednich modeli.

Więcej…

 


Strona 4 z 36