Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Amplitunery kina domowego
Zapraszamy na stronę NAD.rms.pl!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 22 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą wzmacniaczy/amplitunerów oraz odtwarzaczy CD/DVD firmy NAD. Filozofia NAD-a nie zmienia się od trzech dekad. Można ją zmieścić w trzech hasłach: prostota, cena, muzyka. Od początku nadrzędnie traktowano walory brzmieniowe. Bez zbędnych funkcji i ozdobników, za to z uproszczonym do granic torem sygnałowym.

 
Nowe zestawy kina domowego Yamaha!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli amplitunerów kina domowego Yamaha wprowadziliśmy do oferty ciekawe propozycje kompletnych zestawów kina domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów.

 
Amplitunery oraz wzmacniacze Denon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 04 lutego 2009
Posiadamy w sprzedaży amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-ray oraz wzmacniacze Denon firmy która zawsze słynie z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń, obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Z czasem będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty tej marki.
Zapraszamy do zakupów!

 
Harman/Kardon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 02 września 2008
Możemy już, zaoferować Państwu pełną ofertę firmy Harman/Kardon, do ich produktów należą amplitunery AVR, amplitunery cyfrowe DPR, linia odtwarzaczy DVD, seria odbiorników stereo i wzmacniaczy zintegrowanych HK, odtwarzacze CD, a także zestawy głośników do kina domowego.
Zapraszamy do zkaupów!


 


Strona 36 z 36