Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Amplitunery kina domowego
Wraz z końcem roku NAD wprowadza nową serię model...
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 24 listopada 2009
Już bazowy NAD T557 wyposażony jest w BD-Live, port USB i wyjście HDMI. Gniazdo to pozwala podłączyć amplituner z dekoderami, które obsługują nowe formaty HD. Kompletne rozwiązanie w dekodowaniu sygnału HD oraz DivX oferuje model T577, wyposażony w komplet wysokiej jakości układów wraz z wyjściem wyjście 7.1. Wygodę użytkowania zapewniają port USB oraz moduł WIFI, który umożliwia bezprzewodową komunikację z innym urządzeniami w domowym systemie audio/video. Na szczycie prezentowanych modeli producent umieszcza model M56 z topowej serii Masters NAD, w którego konstrukcji zastosowano najwyższej jakości podzespoły. Podobnie jak model T577 oferuje dekodowanie HD i DivX oraz bezprzewodową łączność WIFI przy jeszcze lepszej jakości dźwięku.

 
Nowy, smukły i niezwykle urodziwy amplituner Marant...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 14 września 2009
Nowy model amplitunera kina domowego Marantza zamknięty został w niezwykle eleganckiej, super smukłej obudowie, która mierzy zaledwie 10,5 cm wysokości, aby tworzyć perfekcyjne połączenie z odtwarzaczem DVD lub Blu-ray oraz znakomicie wpasować się w wąską przestrzeń pod telewizorem. NR1501 jest doskonale wyposażony. Ma na swoim pokładzie dekodery dźwięku kinowego zarówno standardowej jak i wysokiej rozdzielczości, takie jak Dolby TrueHD czy DTS HD. Z łatwością konwertuje również analogowe sygnały video, przesyłając je do telewizora cyfrowym złączem HDMI.

 
Zapraszamy na stronę Denon.rms.pl!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 26 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą wzmacniaczy/amplitunerów oraz odtwarzaczy CD/DVD firmy Denon. Marka zawsze słynęła z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń. Denon obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Jego amplitunery i odtwarzacze DVD regularnie zdobywają nagrody i wyróżnienia w prasie branżowej na całym świecie.

 
Zapraszamy na stronę NAD.rms.pl!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 22 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą wzmacniaczy/amplitunerów oraz odtwarzaczy CD/DVD firmy NAD. Filozofia NAD-a nie zmienia się od trzech dekad. Można ją zmieścić w trzech hasłach: prostota, cena, muzyka. Od początku nadrzędnie traktowano walory brzmieniowe. Bez zbędnych funkcji i ozdobników, za to z uproszczonym do granic torem sygnałowym.

 
Nowe zestawy kina domowego Yamaha!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli amplitunerów kina domowego Yamaha wprowadziliśmy do oferty ciekawe propozycje kompletnych zestawów kina domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów.

 
Amplitunery oraz wzmacniacze Denon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 04 lutego 2009
Posiadamy w sprzedaży amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-ray oraz wzmacniacze Denon firmy która zawsze słynie z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń, obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Z czasem będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty tej marki.
Zapraszamy do zakupów!

 
Więcej aktualności


Strona 36 z 37