Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Podsumowanie testu

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Dzisiejsze porównanie sprawiło nam przede wszystkim dużo radości, było bardzo inspirujące. Interkonekty wysokiej klasy na adekwatnym sprzęcie potrafiły wnieść spore różnice brzmieniowe do całości systemu. Na tyle duże, by z łatwością móc stwierdzić - tak, ten przewód pasuje/nie pasuje do konkretnego zestawienia.

Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116

Test audiofilskich interkonektów 2xXLR: Podsumowanie testu
Autor: zespół RMS.pl

Spis treści:

 1. Wstęp
 2. Część 1 - Monkey Cable Clarity
 3. Część 2 - Wireworld Silver Eclipse 7
 4. Część 3 - Kimber Kable Select KS 1111
 5. Część 4 - Wireworld Gold Eclipse 7
 6. Część 5 - Kimber Kable Select KS 1116
 7. Podsumowanie

Każdy z XLR-ów, z których korzystaliśmy jest bardzo dobrym - obliguje go do tego cena. Wybór zależy od potrzeb i muzycznych oczekiwań.

 • Monkey Cable Clarity - nienagannie wykonany, sztywny kabel o stabilnym połączeniu. Ma skłonność do grania szczegółowego, eksponującego poszczególne ścieżki nagrania. Dobrze oddaje przestrzeń pomiędzy instrumentami.
 • Wireworld Silver Eclipse 7 - przewodnikiem jest wysokiej klasy posrebrzana miedź. Interkonekt o żywym, dynamicznym brzmieniu, świetnie odnajdujący się w różnorodnej gatunkowo muzyce.
 • Kimber Kable Select KS 1111 - efektownie wykonany kabel o unikalnym sposobie skręcenia przewodnika. Gra przede wszystkim dolnym pasmem, łagodnie i przestrzennie. Dźwięk jest selektywny, dobrze oddaje dynamikę poszczególnych instrumentów.
Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116
 • Wireworld Gold Eclipse 7 - interkonekt jednogłośnie okrzyknięty zwycięzcą testu. Przewodnikiem w 100% jest srebro, eksponujące każdy element nagrań. Z wielką klasą i muzykalnością wydobywa na zewnątrz niuanse brzmienia, jakich nigdy wcześniej nie usłyszeliśmy.
 • Kimber Kable Select KS 1116 - przewód o bardzo niskim poziomie zniekształceń oraz szumu. Podobnie, jak jego "młodszy brat", lubi grać dołem. To pasmo jest szczególnie wyraziste i zdecydowane.
Kable 2xXLR w sklep.RMS.pl

Audiofilskie interkonekty 2xXLR: Kimber Kable Select KS 1116

   Tagi

Tematy pokrewne :

» HiFiMAN HM-650 - unboxing i wideorecenzja RMS.pl

Do końca lipca w sklep.RMS.pl trwa promocja na jeden z audiofilskich przenośnych odtwarzaczy plików firmy HiFiMAN, model HM-650, sprzedawany z kartą wzmacniacza...

» Stereo i kino domowe w jednym? Test Arcama SR250

Pierwsze informacje o Arcamie SR250 pojawiły się na początku listopada ubiegłego roku. Amplituner wzbudził zainteresowanie w kręgach audiofilskich nie tylko z uwagi...

» Test Musical Fidelity MX-VYNL - referencja i wzorzec w swojej klasie

Tak mocny i jednoznaczny wniosek stawia autor bloga Stereo i kolorowo, który z trudem rozstał się z przedwzmacniaczem z nowej serii MX od Musical Fidelity.

» Musical Fidelity MX-VYNL - rekomendacja od Hi-Fi Choice

Marcowe wydanie polskiego Hi-Fi Choice & Home Cinema przynosi szereg ciekawych testów, a wśród nich recenzję topowego przedwzmacniacza gramofonowego od...

» Musical Fidelity MX-DAC - test, opinie, recenzja

Seria MX Musical Fidelity określana jest jako „mały high-end”. W jej skład wchodzą: wzmacniacz słuchawkowy MX-HPA, przedwzmacniacz gramofonowy MX-VYNL oraz...

» HiFiMAN HE-560 - test, recenzja, opinie

W ostatnich miesiącach z marką HiFiMAN kojarzą się przede wszystkim nowe, fenomenalne flagowce: HE-1000 i Edition X. Pierwsze słuchawki, w budowie których...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież