Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Słuchawki Audiofilskie/Profesjonalne
Nowa seria produktów od Porsche i KEF
Aktualność
+ 2
+ 1
piątek, 07 października 2016

Studia designerskie nie od dziś łączą specjalistów z bardzo różnych branż. W projektowaniu serii Definitive Technology BP9000 brał udział Michael DiTullo, który wcześniej pracował w Nike. Tym razem mamy do czynienia ze współpracą brytyjskiego KEF-a oraz Porsche, w wyniku której powstały trzy produkty: bezprzewodowy głośnik Bluetooth oraz dwie pary słuchawek.

Więcej…

 
Beyerdynamic Amiron Home
Aktualność
+ 2
+ 1
poniedziałek, 03 października 2016

Niemiecki Beyerdynamic zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych słuchawek z klasy high-end. Nowy model nosi nazwę Amiron Home i będzie kolejnym następcą modelu T90.

Więcej…

 
Audeze SINE
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 08 sierpnia 2016

Audeze wprowadziło na rynek kolejne słuchawki. Można sądzić, że amerykańska firma idzie tropem HiFiMANa i Sennheisera, celując w zamożnych użytkowników smartfonów i innych urządzeń przenośnych. Po modelach HiFiMAN HE-400S oraz Edition X nowe Audeze SINE są kolejnymi słuchawkami planarnymi, przeznaczonymi do zastosowań przenośnych.

Więcej…

 
Beyerdynamic DT 1990 PRO
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 01 sierpnia 2016

Niemiecki Beyerdynamic zapowiada koleje słuchawki studyjne. Model DT 1990 PRO będzie znajdować się na szczycie oferty, charakteryzując się wysoką klasą wykonania oraz bardzo korzystnymi parametrami technicznymi.

Więcej…

 
Sennheiser PXC 550 Wireless
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 08 lipca 2016

Sezon letni to zawsze czas wprowadzania do sprzedaży różnej maści urządzeń mobilnych. Widać to choćby po linii produktowej JBL-a, Harman Kardon czy Polk Audio BOOM, które w ostatnich tygodniach informowały o nowych głośnikach bezprzewodowych. Teraz przyszła kolej na Sennheisera, który proponuje produkt zupełnie innej klasy – przenośne, bezprzewodowe słuchawki audiofilskie, PXC 550 Wireless.

Więcej…

 
Musical Fidelity rozdaje słuchawki za 700zł!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 05 lipca 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę informuje o nowej promocji w okresie do 31 lipca 2016 roku. Do każdego zakupionego urządzenia z serii M3s, M5s oraz M6s dystrybutor dokłada parę słuchawek Musical Fidelity MF100 o wartości 695zł!

Więcej…

 


Strona 1 z 24