Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Astell&Kern Layla

Drukuj PDF
+ 22
+ 0

Od czasów Erica Claptona i The Rolling Stones Layla i Angie nie są już zwykłymi, kobiecymi imionami, niewyróżniającymi się spośród dziesiątek innych. Świetnie wyczuli to specjaliści od marketingu w Astell&Kern. Świeżo wprowadzone do serii Siren słuchawki dokanałowe zostały ochrzczone na cześć bohaterek tych utworów.

Na początku prosimy o zapoznanie się z Laylą.


Astell&Kern Layla

Layla to jedna z najbardziej popularnych love songów w historii rocka. Nagrana przez Erica Claptona i jego kolegów z zespołu Derek and the Dominos po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w roku 1970. Od tamtej pory doczekała się niezliczonej ilości coverów i wersji, spośród których prym wiedzie słynne wykonanie z albumu MTV Unplugged.

Obie pary słuchawek powstały we współpracy z Jerry Harvey Audio. Założyciel firmy wypowiada się o Layli w ten sposób: "Layla to pierwsze słuchawki douszne, które od początku projektu miały być produktem referencyjnym. Większość słuchawek dokanałowych, które projektowałem były nastawione na rock i rock&roll z lekkim naciskiem na niskie i niższe średnie tony, precyzyjne lecz ciepłe. Te słuchawki mają najbardziej wyrafinowaną zwrotnicę, jaką zastosowano kiedykolwiek w słuchawkach dokanałowych".

Astell&Kern Layla


Przetworniki do serii Siren zostały zaprojektowane od podstaw. Przetwornik wysokotonowy wykonano, aby zapewnić optymalne odtwarzanie najwyższych części pasma oraz minimalny poziom zniekształceń. Odpowiedzialny za średnie tony z kolei posiada całkowicie płaską charakterystykę w przedziale 10-5.000Hz. Przetwornik niskotonowy z kolei dobrze kontroluje bas, praktycznie bez żadnych zniekształceń.


Astell&Kern Layla


Layla korzysta z technologii SoundrIVE oraz zaprojektowanych przez Jerry Harvey Audio przetworników - po cztery na każdy przedział pasma! Słuchawki wyposażone są w konfigurację 12 przetworników, co zapewnia wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia. W zestawie znajdziemy 2 wysokiej klasy kable - jeden wyposażony w standardowy wtyk 3.5mm oraz drugi przeznaczony dla odtwarzaczy AK240, AK120 II i AK100 II zakończony specyficznym 2.5mm 4-polowym złączem.


Astell&Kern Layla

   Tagi

Tematy pokrewne :

» HiFiMAN HE-1000 i Edition X w wersji V2

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, wprowadza na krajowy rynek nowe wersje topowych słuchawek audiofilskich: tańsze Edition X V2 oraz...

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» HiFiMAN i Chord Electronics: razem taniej nawet o 30 procent!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce oraz Voice, wyłączny przedstawiciel Chord Electronics w Polsce, ogłaszają wspólną...

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» JBL Inspire 100 i Focus 100

JBL robi kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty słuchawek sportowych. Ostatnio przedstawialiśmy serię Inspire 500, dzisiaj przychodzimy z niższym modelem tej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież