Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Beyerdynamic Amiron Home

Drukuj PDF
+ 2
+ 1

Niemiecki Beyerdynamic zapowiedział wprowadzenie na rynek kolejnych słuchawek z klasy high-end. Nowy model nosi nazwę Amiron Home i będzie kolejnym następcą modelu T90.

Beyerdynamic Amiron Home

Beyerdynamic określa nowe słuchawki następcą modelu T90, w którym po raz pierwszy zastosowano firmową technologię Tesla. W istocie to kolejny z jego sukcesorów. Technologia jest używana w większości słuchawek firmy z przedziału high-end. Przypomnijmy – dotyczy przeprojektowanych przetworników, w których stosuje się przewody miedziowe o grubości o połowę mniejszej, niż grubość ludzkiego włosa. Swoją nazwę technologia wzięła od nazwiska wybitnego wynalazcy, Nikoli Tesli.

Beyerdynamic Amiron Home

W modelu Amiron Home przetworniki zostały dodatkowo wytłumione na tylnej powierzchni, przez co odtwarzanie średnich tonów uległo poprawie. W konstrukcji gąbek nausznych wykorzystano nowy materiał wypełniający w celu poprawienia precyzji odtwarzania basu. Całe słuchawki są konstrukcją otwartą, która oferuje – według producenta – ciepłe, pełne przestrzeni brzmienie.

Beyerdynamic Amiron Home

Impedancja słuchawek wynosi 250 om, co oznacza, że żadną miarą nie jest to produkt mobilny w znaczeniu możliwości wysterowania go przez smartfony. Odtwarzacze przenośne, jak HiFiMAN czy Astell&Kern z pewnością byłyby w stanie zrobić więcej, jednak z uwagi na konstrukcję otwartą Amiron Home – jak sama nazwa wskazuje – są produktem przeznaczonym do odsłuchu domowego. Pasmo przenoszenia 5 – 40.000Hz daleko wykracza poza zakres ludzkiej słyszalności. Dzięki temu można być spokojnym o to, że żaden z detali znajdujących się w jej granicach nie ujdzie naszej uwadze.

Beyerdynamic Amiron Home

Wzornictwo Amiron Home jest typowe dla Beyerdynamica. Trzeba jednak przyznać, że gruby pałąk, duże nausznice i elementy konstrukcyjne sprawiają wrażenie solidności i wytrzymałości. Producent zapewnia, że słuchawki zostały wyprodukowane ręcznie w Niemczech.

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» HiFiMAN i Chord Electronics: razem taniej nawet o 30 procent!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce oraz Voice, wyłączny przedstawiciel Chord Electronics w Polsce, ogłaszają wspólną...

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» JBL Inspire 100 i Focus 100

JBL robi kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty słuchawek sportowych. Ostatnio przedstawialiśmy serię Inspire 500, dzisiaj przychodzimy z niższym modelem tej...

» MEE Audio M9 Classic i M9B - tanie, dobrze grające słuchawki z odporną metalową obudową

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch modelów słuchawek z serii M9

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież