Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Onkyo NCP-302
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 23 marca 2017

Wśród nowości, które wciąż pojawiają się w ofercie Onkyo, uwagę zwraca wprowadzany właśnie do sprzedaży dwudrożny głośnik bezprzewodowy z wbudowanymi modułami łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz dwuzakresowym Wi-Fi (5 i 2.4GHz). Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta: funkcjonalności mu nie brakuje.

Więcej…

 
JBL Control XT
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 17 lutego 2017

Kolejna z nowości prezentowanych przez JBL to bezprzewodowe, dwudrożne przenośne głośniki Bluetooth. Producent zapewnia, że świetnie sprawdzą się w domu, jak i poza nim. Czym wyróżniają się od innych dostępnych na rynku propozycji w tej kategorii sprzętowej?

Więcej…

 
JBL Flip 4
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 06 lutego 2017

Z początkiem tygodnia JBL zaprezentował nową wersję swojego bestsellera.

Więcej…

 
JBL Soundgear
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 18 stycznia 2017

Technologia to nie tylko wygodny dodatek ułatwiający codzienne czynności. Teraz może też stanowić formę biżuterii.

Więcej…

 
Harman Kardon Onyx Studio 3
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 10 sierpnia 2016

Harman Kardon Onyx Studio 3 to już czwarty głośnik bezprzewodowy Bluetooth koncernu HARMAN, który trafia do sprzedaży w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tak, jak produkty firmowane przez JBL-a są zdecydowanie urządzeniami przenośnymi, tak głośniki HK zarówno wzornictwem i wykonaniem, jak funkcjonalnością wskazują na użytkowanie w domowym zaciszu.

Więcej…

 
JBL Charge 3
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 28 lipca 2016

JBL Charge 3 – najnowsza wersja najbardziej popularnego spośród wszystkich głośników Bluetooth amerykańskiego giganta – od dwóch miesięcy znajduje się już na polskim rynku. Naszym zdaniem jest to murowany kandydat na bestseller. Na tyle murowany, że zdecydowaliśmy się przygotować o nim materiał wideo – unboxing i wideorecenzję, gdzie dokładnie pokazujemy, opisujemy i… Kąpiemy nowego JBL-a. Zobaczcie sami.

Więcej…

 


Strona 1 z 9