Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Harman Kardon Onyx Studio 3

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Harman Kardon Onyx Studio 3 to już czwarty głośnik bezprzewodowy Bluetooth koncernu HARMAN, który trafia do sprzedaży w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Tak, jak produkty firmowane przez JBL-a są zdecydowanie urządzeniami przenośnymi, tak głośniki HK zarówno wzornictwem i wykonaniem, jak funkcjonalnością wskazują na użytkowanie w domowym zaciszu.

Harman Kardon Onyx Studio 3

Nowy Onyx Studio, podobnie jak jego poprzednicy, zachował formę krążka, o wysokości sięgającej niemal trzydziestu centymetrów. Przednia część pokryta jest materiałową maskownicą, za którą umieszczono cztery przetworniki, po dwa wysoko- oraz po dwa średnioniskotonowe. Na centralnej części znajduje się logotyp marki. Z tyłu Onyx Studio 3 posiada uchwyt do przenoszenia głośnika, kolejny logotyp, dwie nóżki oraz złącza ładowania, zasilania i 3.5mm AUX. Głośnik może działać zarówno podłączony do prądu, jak i bezprzewodowo, posiada bowiem wbudowany akumulator. W trybie sieciowym Onyx oferować będzie dwukrotnie większą moc, niż na baterii. Jest to jasnym sygnałem, że producent przewidział przede wszystkim domowy użytek, zaś możliwość działania przenośnego znajduje się na drugim planie.

Harman Kardon Onyx Studio 3

Dźwięk do głośnika przesyłany jest za pośrednictwem Bluetooth 4.1, opcjonalnie przez wspomniany wyżej kabel jack 3.5mm. W porównaniu do pierwszej wersji Onyx Studio, jego trzecia odsłona jest znacznie uboższa pod względem funkcjonalności w zamian za znaczną obniżkę ceny. W nowej wersji nie znajdziemy AirPlay ani Wi-Fi.

Harman Kardon Onyx Studio 3

Wbudowany jest zestaw głośnomówiący wyposażony w wykorzystywaną od lat w produktach HK technologię usuwania szumów. Zamontowana bateria posiada na maksymalnie 5 godzin nieprzerwanego odsłuchu. Głośnik dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Pro-Ject VT-E BT

Pro-Ject nieustannie wprowadza na rynek gramofonów kolejne nowości. Tym razem mamy do czynienia z produktem niezwykle wyjątkowym, a mianowicie gramofonem z wbudowanym...

» Bluetooth 5.0

Postępujący rozwój technologii mobilnych stawia coraz wyższe wymagania łączności bezprzewodowej, dlatego muszą być one wciąż ulepszane i zrewolucjonizowane. Z...

» Harman Kardon SB20

Harman Kardon wprowadza do swojej oferty nowy produkt z kategorii kina domowego: budżetowy system soundbar z Bluetooth z bezprzewodowym subwooferem.

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» Grupa Harman w rękach Samsunga

Samsung, gigant z Korei Południowej kupił grupę Harman, będącą jednym z liderów branży audio. Tym samym za kwotą 8 mld dolarów przejął takie marki jak JBL,...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież