Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

JBL Charge 3

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

JBL Charge 3 – najnowsza wersja najbardziej popularnego spośród wszystkich głośników Bluetooth amerykańskiego giganta – od dwóch miesięcy znajduje się już na polskim rynku. Naszym zdaniem jest to murowany kandydat na bestseller. Na tyle murowany, że zdecydowaliśmy się przygotować o nim materiał wideo – unboxing i wideorecenzję, gdzie dokładnie pokazujemy, opisujemy i… Kąpiemy nowego JBL-a. Zobaczcie sami.

JBL zapowiedział światu wprowadzenie do sprzedaży kolejnej wersji Charge’a na początku maja bieżącego roku. Od tamtej pory produkt sukcesywnie pojawiał się na kolejnych krajowych rynkach. W Polsce pojawił się na przełomie maja i czerwca, i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Nie ma się czemu dziwić – JBL nie od dziś jest specjalistą od głośników bezprzewodowych. Kolejne wersje Clip, Flip i Charge mają klientów na całym świecie, w tym w Polsce. Niemal dwa miliony fanów na polskim fanpage’u firmy mówi samo za siebie. Poza tym – albo przede wszystkim – JBL przyzwyczaił nas w swoich głośnikach do wysokiego poziomu wykonania. Nie inaczej jest w przypadku Charge 3. Naszym zdaniem to murowany kandydat na bestseller.

JBL Charge 3

W sześciominutowym materiale filmowym dokładnie prezentujemy budowę oraz obsługę głośnika. Pokazujemy go z każdej strony, omawiamy nową funkcję JBL Connect. Każdy też może zobaczyć, jak Charge 3 jest zapakowany i co znajdziemy w pudełku. No, i najważniejsze.

Zupełnie nową cechą Charge’a 3 jest wodoodporność, zapoczątkowana na rynku głośników Bluetooth przez Swimmera od Polk Audio. Nie odmówiliśmy sobie przyjemności samodzielnego sprawdzenia zapewnień producenta. Zafundowaliśmy Charge’owi bliskie spotkanie z wodą, które nazwaliśmy – nie bez powodu – testem akwarium. Jak go przeszedł? Zobaczcie sami.

JBL Charge 3

To dopiero druga nasza wideorecenzja – jest to dla nas świeże zadanie. Dlatego za wszystkie sugestie i uwagi, które zostawicie w komentarzach, będziemy bardzo wdzięczni. Plan filmowy w RMS.pl dopiero nabiera rumieńców. Możecie spodziewać się kolejnych filmów – zapraszamy do subskrybowania naszego kanału!

   Tagi

Tematy pokrewne :

» JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL przestawia użytkownikom kolejne słuchawki powstałe we współpracy ze znaną – szczególnie dla sportowców – marką Under Armour. Nie są to jednak zwykłe...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» JBL Inspire 100 i Focus 100

JBL robi kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty słuchawek sportowych. Ostatnio przedstawialiśmy serię Inspire 500, dzisiaj przychodzimy z niższym modelem tej...

» JBL Inspire 500

JBL zna noworoczne postanowienia użytkowników i wraz ze styczniem wprowadza do swojej oferty kolejne słuchawki sportowe – tym razem bezprzewodowe, dokanałowe...

» JBL Under Armour Wireless 1.5

JBL odświeża bezprzewodowe słuchawki, które powstały we współpracy ze sportową marką Under Armour i prezentuje użytkownikom nowy model 1.5 o ulepszonej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież