Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Mass Fidelity Core - jedyny na świecie głośnik Bl...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 27 stycznia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core – wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth oferującego audiofilską jakość dźwięku.

Więcej…

 
KEF MUO
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 10 grudnia 2015

W ofercie brytyjskiego KEFa pojawił się pierwszy w historii marki głośnik bezprzewodowy. Nazwa MUO nie bez kozery nawiązuje do flagowych kolumn Muon, sprzedawanych w cenie 70.000 funtów. Głośnik korzysta z autorskiej technologii Uni-Q, zapewniającej punktowe źródło dźwięku w całym paśmie przenoszenia.

Więcej…

 
Cambridge Audio G5
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
środa, 02 grudnia 2015

W ofercie Cambridge Audio pojawił się nowy przenośny głośnik Bluetooth, G5. Firma ogłasza, że jest to najlepszy produkt tego typu w jej historii. Wyjątkowej jakości basu, zapewnionej przez wbudowany subwoofer i 2 membrany pasywne w głośnikach Bluetooth rzeczywiście nie spotyka się zbyt często. Przyjrzyjmy się więc G5-ce z bliska.

Więcej…

 
JBL Trip
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 17 listopada 2015

W nowej ofercie produktowej JBL'a pojawiła się ciekawa propozycja dla zmotoryzowanych. Dziś zmorą polskich - i nie tylko - dróg są kierowcy rozmawiający w trakcie jazdy przez telefon. Propozycją amerykańskiej marki jest ekskluzywny zestaw głośnomówiący Bluetooth, JBL Trip.

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Swimmer - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
wtorek, 10 listopada 2015

Jednym z produktów, który wzbudzał największe zainteresowanie na tegorocznym Audio Video Show - głównie dzięki pomysłowej ekspozycji - był Polk Audio BOOM Swimmer, wodoodporny głośnik Bluetooth. W portalu Benchmark.pl pojawiła się ostatnio jego pierwsza recenzja. Publikujemy jej fragmenty.

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Swimmer
Aktualność
+ 2
+ 0
środa, 07 października 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nową submarkę Polk Audio Boom, której grupa docelowa to osoby w szeroko pojętym wieku młodzieżowym. Pierwszym produktem, który pojawi się w Polsce jest Swimmer - przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth.

Więcej…

 


Strona 3 z 9