Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Naim Mu-so Qb
Aktualność
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 7
+ 0
poniedziałek, 22 lutego 2016

Brytyjski Naim zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowego aktywnego systemu głośnikowego. Mu-so Qb to miniaturowa wersja „starego” Mu-so, umieszczona w niewielkiej, sześciennej obudowie. Stylistyka produktu przywodzi na myśl do Definitive Technology W7, jednak pod kątem funkcjonalności mamy do czynienia już z inną historią.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Instalacje -> Multi-Room ]
+ 4
+ 0
czwartek, 11 lutego 2016

W ostatnich tygodniach na polski rynek za sprawą RAFKO Dystrybucja wprowadzony został produkt kanadyjskiego Mass Fidelity, Core – holograficzny głośnik Bluetooth multiroom. Do tej pory znany jest przede wszystkim z niezwykłej historii powstania. Core to efekt najlepszej w historii kanadyjskiej akcji crowdfundingowej, w której na wdrożenie go do produkcji Kanadyjczycy przeznaczyli ponad 1,5 miliona dolarów! Dziś zapraszamy do przeczytania pierwszej recenzji tego urządzenia, która ukazała się w portalu Tom's Guide zajmującym się nowymi technologiami. To dobrze napisany tekst, który pozwala poznać Core z innej – już nie tylko marketingowej strony.

Więcej…

 
Mass Fidelity Core - jedyny na świecie głośnik Bl...
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 27 stycznia 2016

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core – wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth oferującego audiofilską jakość dźwięku.

Więcej…

 
KEF MUO
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 10 grudnia 2015

W ofercie brytyjskiego KEFa pojawił się pierwszy w historii marki głośnik bezprzewodowy. Nazwa MUO nie bez kozery nawiązuje do flagowych kolumn Muon, sprzedawanych w cenie 70.000 funtów. Głośnik korzysta z autorskiej technologii Uni-Q, zapewniającej punktowe źródło dźwięku w całym paśmie przenoszenia.

Więcej…

 
Cambridge Audio G5
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
środa, 02 grudnia 2015

W ofercie Cambridge Audio pojawił się nowy przenośny głośnik Bluetooth, G5. Firma ogłasza, że jest to najlepszy produkt tego typu w jej historii. Wyjątkowej jakości basu, zapewnionej przez wbudowany subwoofer i 2 membrany pasywne w głośnikach Bluetooth rzeczywiście nie spotyka się zbyt często. Przyjrzyjmy się więc G5-ce z bliska.

Więcej…

 
JBL Trip
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 17 listopada 2015

W nowej ofercie produktowej JBL'a pojawiła się ciekawa propozycja dla zmotoryzowanych. Dziś zmorą polskich - i nie tylko - dróg są kierowcy rozmawiający w trakcie jazdy przez telefon. Propozycją amerykańskiej marki jest ekskluzywny zestaw głośnomówiący Bluetooth, JBL Trip.

Więcej…

 


Strona 3 z 9