Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
JBL Trip
AktualnośćTest
+ 3
+ 0
wtorek, 17 listopada 2015

W nowej ofercie produktowej JBL'a pojawiła się ciekawa propozycja dla zmotoryzowanych. Dziś zmorą polskich - i nie tylko - dróg są kierowcy rozmawiający w trakcie jazdy przez telefon. Propozycją amerykańskiej marki jest ekskluzywny zestaw głośnomówiący Bluetooth, JBL Trip.

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Swimmer - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 1
+ 0
wtorek, 10 listopada 2015

Jednym z produktów, który wzbudzał największe zainteresowanie na tegorocznym Audio Video Show - głównie dzięki pomysłowej ekspozycji - był Polk Audio BOOM Swimmer, wodoodporny głośnik Bluetooth. W portalu Benchmark.pl pojawiła się ostatnio jego pierwsza recenzja. Publikujemy jej fragmenty.

Więcej…

 
Polk Audio BOOM Swimmer
Aktualność
+ 2
+ 0
środa, 07 października 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nową submarkę Polk Audio Boom, której grupa docelowa to osoby w szeroko pojętym wieku młodzieżowym. Pierwszym produktem, który pojawi się w Polsce jest Swimmer - przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth.

Więcej…

 
Harman Kardon Esquire 2
Aktualność
+ 11
+ 0
czwartek, 27 sierpnia 2015

Harman Kardon ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowego bezprzewodowego systemu głośnikowo-konferencyjnego. Esquire 2 jest trzecim produktem marki oznaczonym tym symbolem. Podobnie, jak w przypadku jego poprzedników, producent dedykuje go do rozwiązań przenośnych i biurowych.

Więcej…

 
JBL Flip 3
Aktualność
+ 5
+ 0
piątek, 10 lipca 2015

JBL konsekwentnie daje do zrozumienia, że głośniki przenośne to pomysł marki na wakacje. Po Charge 2+ i Xtreme do sprzedaży wchodzi kolejna, już trzecia, wersja JBL Flip.

Więcej…

 
JBL Xtreme
Aktualność
+ 6
+ 0
środa, 08 lipca 2015

Po wprowadzeniu na rynek JBL Charge 2+, będącego rozbudowaną o urlopowe funkcje Charge'a 2, JBL prezentuje kolejny bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Xtreme, podobnie jak jego poprzednik, wykorzystuje membrany pasywne. Zawiera jednak kilka ciekawych rozwinięć.

Więcej…

 


Strona 4 z 9