Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Harman Kardon Esquire 2
Aktualność
+ 11
+ 0
czwartek, 27 sierpnia 2015

Harman Kardon ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowego bezprzewodowego systemu głośnikowo-konferencyjnego. Esquire 2 jest trzecim produktem marki oznaczonym tym symbolem. Podobnie, jak w przypadku jego poprzedników, producent dedykuje go do rozwiązań przenośnych i biurowych.

Więcej…

 
JBL Flip 3
Aktualność
+ 5
+ 0
piątek, 10 lipca 2015

JBL konsekwentnie daje do zrozumienia, że głośniki przenośne to pomysł marki na wakacje. Po Charge 2+ i Xtreme do sprzedaży wchodzi kolejna, już trzecia, wersja JBL Flip.

Więcej…

 
JBL Xtreme
Aktualność
+ 6
+ 0
środa, 08 lipca 2015

Po wprowadzeniu na rynek JBL Charge 2+, będącego rozbudowaną o urlopowe funkcje Charge'a 2, JBL prezentuje kolejny bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Xtreme, podobnie jak jego poprzednik, wykorzystuje membrany pasywne. Zawiera jednak kilka ciekawych rozwinięć.

Więcej…

 
Harman Kardon One
Aktualność
+ 6
+ 0
wtorek, 23 czerwca 2015

Harman/Kardon przeczuwa wzrost popularności głośników przenośnych w sezonie letnim. Do oferty został wprowadzony nowy głośnik Bluetooth, oznaczony symbolem One.

Więcej…

 
JBL Charge 2+ odporny na zachlapania
AktualnośćTest
+ 6
+ 0
poniedziałek, 15 czerwca 2015

Okres letni to świetna okazja do zaktualizowania oferty dla wielu producentów. JBL na tę okazję wprowadził do sprzedaży odświeżoną wersję Charge 2, bezprzewodowego głośnika Bluetooth. Nowy produkt nosi symbol Charge 2+ i, w porównaniu do poprzednika, jest odporny na zachlapania wodą, piasek i pył.

Więcej…

 
Głośniki przenośne - test, recenzja, opinie. Czę...
AktualnośćTest
+ 12
+ 0
piątek, 08 maja 2015

Sezon majowy trwa w najlepsze. Jeżeli po lekturze poprzednich testów - gdzie przedstawialiśmy Sound Cylindra od Definitive Technology oraz JBL Charge 2 - jeszcze się Państwo nie zdecydowali na muzycznego towarzysza plenerowych imprez i wyjazdów, dziś prezentujemy kolejnego kandydata: Polk Audio Camden Square.

Więcej…

 


Strona 4 z 9