Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
JBL Charge 2+ odporny na zachlapania
AktualnośćTest
+ 6
+ 0
poniedziałek, 15 czerwca 2015

Okres letni to świetna okazja do zaktualizowania oferty dla wielu producentów. JBL na tę okazję wprowadził do sprzedaży odświeżoną wersję Charge 2, bezprzewodowego głośnika Bluetooth. Nowy produkt nosi symbol Charge 2+ i, w porównaniu do poprzednika, jest odporny na zachlapania wodą, piasek i pył.

Więcej…

 
Głośniki przenośne - test, recenzja, opinie. Czę...
AktualnośćTest
+ 12
+ 0
piątek, 08 maja 2015

Sezon majowy trwa w najlepsze. Jeżeli po lekturze poprzednich testów - gdzie przedstawialiśmy Sound Cylindra od Definitive Technology oraz JBL Charge 2 - jeszcze się Państwo nie zdecydowali na muzycznego towarzysza plenerowych imprez i wyjazdów, dziś prezentujemy kolejnego kandydata: Polk Audio Camden Square.

Więcej…

 
Głośniki przenośne - test, recenzja, opinie. Czę...
AktualnośćTest
+ 11
+ 0
piątek, 24 kwietnia 2015

W kolejnej odsłonie testu głośników przenośnych główną rolę gra gość zza Wielkiej Wody. Definitive Technology Sound Cylinder przypomina poprzednika – JBL Charge 2 – podłużnym kształtem. Na tym jednak podobieństwa się kończą. Tym razem mamy do czynienia z zupełnie innym urządzeniem, zarówno w kwestii brzmienia, jak i funkcjonalności.

Więcej…

 
Głośniki przenośne - test, recenzja, opinie. Czę...
AktualnośćTest
+ 13
+ 0
piątek, 17 kwietnia 2015

Rozpoczynający się właśnie sezon wiosenny coraz częściej wyciąga nas na zewnątrz, z dala od domowych systemów stereo. Ale nie z dala od muzyki – coraz popularniejsze w ostatnich latach stały się przenośne głośniki Bluetooth. Dlatego postanowiliśmy przetestować kilka takich urządzeń wykonanych przez producentów, którym można zaufać. Pierwszym z nich jest JBL Charge 2. Zapraszamy do przeczytania testu.

Więcej…

 
JBL GO
Aktualność
+ 20
+ 0
poniedziałek, 23 marca 2015

W przededniu wiosny JBL zapowiada wprowadzenie do sprzedaży produktu idealnego na spacery i wycieczki. Głośnik o symbolu - nomen omen - GO z łatwością mieści się w dłoni. Przenośny, kompaktowy i funkcjonalny występuje w aż 8 wersjach kolorystycznych.
Więcej…

 
Głośniki komputerowe - test, recenzja, opinie. Cz...
AktualnośćTest
+ 20
+ 0
wtorek, 17 marca 2015

Prezentujemy dziś ostatnią odsłonę serii testów aktywnych głośników komputerowych. Ostatnim produktem, do zapoznania się z którym Państwa zapraszamy, jest Jamo P404.

Więcej…

 


Strona 5 z 9