Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Głośniki komputerowe - test, recenzja, opinie. Cz...
AktualnośćTest
+ 21
+ 0
wtorek, 10 marca 2015

Po przeglądzie popularnych systemów multiroom rozpoczynamy serię recenzji głośników komputerowych. Na łamach portalu pojawią się testy takich produktów, jak Definitive Technology Incline czy Polk Audio Hampden. Do przeczytania recenzji tego ostatniego zapraszamy Państwa już dziś.

Więcej…

 
Głośniki komputerowe - test, recenzja, opinie. Cz...
AktualnośćTest
+ 24
+ 0
wtorek, 03 marca 2015

Po przeglądzie popularnych systemów multiroom rozpoczynamy serię recenzji głośników komputerowych. Na łamach portalu pojawią się testy takich produktów, jak Definitive Technology Incline czy Polk Audio Hampden. Do przeczytania kolejnej odsłony zapraszamy już dziś. Tym razem zapraszamy do przeczytania testu głośnika bezprzewodowego Harman Kardon Nova.

Więcej…

 
Głośniki komputerowe - test, recenzja, opinie. Cz...
AktualnośćTest
+ 25
+ 0
wtorek, 24 lutego 2015

Po przeglądzie popularnych systemów multiroom rozpoczynamy serię recenzji głośników komputerowych. Na łamach portalu pojawią się testy takich produktów, jak Definitive Technology Incline czy Polk Audio Hampden. Do przeczytania recenzji pierwszego z nich zapraszamy już dziś.

Więcej…

 
JBL Horizon
Aktualność
+ 13
+ 0
wtorek, 18 listopada 2014

JBL Horizon to zegar z radiem, głośnik stereo z Bluetooth®, nastrojowa lampa LED oraz stacja ładująca inne urządzenia przenośne w jednym! Można z jego udziałem przesyłać muzykę strumieniowo, ładować telefon czy tablet, nastawić budzik czy po prostu wypełnić pokój swoją ulubioną muzyką, której brzmienie sygnowane jest przez JBL.


Więcej…

 
Harman Kardon Onyx Studio
Aktualność
+ 11
+ 0
środa, 01 października 2014

Harman Kardon wprowadza na polski rynek urządzenie oferujące przenośny dźwięk w eleganckim opakowaniu. Do sprzedaży trafia Onyx Studio, nagrodzony za design na tegorocznym Mobile World Congress w Barcelonie.


Więcej…

 
Definitive Technology Cube - test
Artykuł
+ 5
+ 0
środa, 03 września 2014

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Definitive Technology Cube to tegoroczna, letnia nowość produktowa. Głośnik, który ma nam służyć przede wszystkim jako przenośny umilacz letnio-jesiennych chwil, spędzonych w domu lub na dworze.


Więcej…

 


Strona 6 z 9