Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Definitive Technology Cube
Aktualność
+ 15
+ 0
wtorek, 12 sierpnia 2014

Definitive Technology Cube wygląda niepozornie. Czy patrząc na zdjęcie pomyślelibyście, że to 80-watowy system nagłośnienia?


Więcej…

 
Definitive Technology Cylinder - test
Aktualność
+ 13
+ 0
środa, 16 lipca 2014

W ostatnich dniach na portalu HD-opinie.pl ukazał się obszerny test bezprzewodowego głośnika Definitive Technology Sound Cylinder. Produkt został szczegółowo opisany. Prezentujemy najistotniejsze fragmenty recenzji.

 

Więcej…

 
JBL Clip
Aktualność
+ 12
+ 0
piątek, 11 lipca 2014

JBL® przedstawia swój najnowszy produkt – JBL Clip, ultra przenośny, malutki głośnik o potężnej sile dźwięku. Kompaktowy, bezprzewodowy, przenośny głośnik swoją nazwę wziął od wbudowanego karabinka-klipa, który przyczepić można prawie do wszystkiego: T‐shirtu, plecaka czy nawet kieszeni jeansów. Czyni go to doskonałym kompanem każdej wycieczki.


Więcej…

 
Przegląd głośników przenośnych i komputerowych ...
Artykuł
+ 5
+ 0
środa, 07 maja 2014

Mniejsze lub większe, z wbudowaną baterią lub na zasilaczu, przenośne lub do zastosowań stacjonarnych... Pomimo swojej różnorodności mają jeden cel – dawać przyjemność słuchania podczas pracy przy komputerze, relaksu w altance ogrodowej, podróży służbowej lub wakacji.

 

Więcej…

 
Harman/Kardon Nova
Aktualność
+ 16
+ 0
czwartek, 17 października 2013

Harman/Kardon wprowadza do sprzedaży nowy zestaw aktywnych głośników stereo. Jak deklaruje producent to sprzęt "all-in-one", oferujący nie tylko estetyczny, ciekawy wygląd, ale także bogactwo i detaliczność dźwięku.

 

Więcej…

 
JBL Pebbles
Aktualność
+ 19
+ 0
wtorek, 15 października 2013

JBL Pebbles to niewielkie głośniki komputerowe pracujące w systemie 2.0 zaprezentowane przez JBL na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. To produkt przeznaczony do laptopów, mający zapewnić wysokiej jakości dźwięk oraz oszczędność miejsca na biurku.

 

Więcej…

 


Strona 7 z 9