Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
JBL Charge 2
Aktualność
+ 15
+ 0
wtorek, 26 sierpnia 2014

Na rynku pojawił się interesujący produkt marki JBL. Charge 2, następca znakomitego głośnika bezprzewodowego Charge, jest kontynuatorem rozwiązań, które zapewniły popularność starszemu bratu.


Więcej…

 
Harman Kardon Esquire Mini nagrodzony przez EISA
Aktualność
+ 17
+ 0
czwartek, 21 sierpnia 2014

Ostatnim urządzeniem nagrodzonym przez EISA, które chcemy opisać na naszych łamach jest zdobywca nagrody w kategorii Przenośny system audio: Harman Kardon Esquire Mini.


Więcej…

 
Definitive Technology Cube
Aktualność
+ 15
+ 0
wtorek, 12 sierpnia 2014

Definitive Technology Cube wygląda niepozornie. Czy patrząc na zdjęcie pomyślelibyście, że to 80-watowy system nagłośnienia?


Więcej…

 
Definitive Technology Cylinder - test
Aktualność
+ 13
+ 0
środa, 16 lipca 2014

W ostatnich dniach na portalu HD-opinie.pl ukazał się obszerny test bezprzewodowego głośnika Definitive Technology Sound Cylinder. Produkt został szczegółowo opisany. Prezentujemy najistotniejsze fragmenty recenzji.

 

Więcej…

 
JBL Clip
Aktualność
+ 12
+ 0
piątek, 11 lipca 2014

JBL® przedstawia swój najnowszy produkt – JBL Clip, ultra przenośny, malutki głośnik o potężnej sile dźwięku. Kompaktowy, bezprzewodowy, przenośny głośnik swoją nazwę wziął od wbudowanego karabinka-klipa, który przyczepić można prawie do wszystkiego: T‐shirtu, plecaka czy nawet kieszeni jeansów. Czyni go to doskonałym kompanem każdej wycieczki.


Więcej…

 
Przegląd głośników przenośnych i komputerowych ...
Artykuł
+ 5
+ 0
środa, 07 maja 2014

Mniejsze lub większe, z wbudowaną baterią lub na zasilaczu, przenośne lub do zastosowań stacjonarnych... Pomimo swojej różnorodności mają jeden cel – dawać przyjemność słuchania podczas pracy przy komputerze, relaksu w altance ogrodowej, podróży służbowej lub wakacji.

 

Więcej…

 


Strona 7 z 9