Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Harman/Kardon Nova
Aktualność
+ 16
+ 0
czwartek, 17 października 2013

Harman/Kardon wprowadza do sprzedaży nowy zestaw aktywnych głośników stereo. Jak deklaruje producent to sprzęt "all-in-one", oferujący nie tylko estetyczny, ciekawy wygląd, ale także bogactwo i detaliczność dźwięku.

 

Więcej…

 
JBL Pebbles
Aktualność
+ 19
+ 0
wtorek, 15 października 2013

JBL Pebbles to niewielkie głośniki komputerowe pracujące w systemie 2.0 zaprezentowane przez JBL na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. To produkt przeznaczony do laptopów, mający zapewnić wysokiej jakości dźwięk oraz oszczędność miejsca na biurku.

 

Więcej…

 
JBL Jembe Wireless
Aktualność
+ 26
+ 1
piątek, 26 lipca 2013

Po sukcesie sprzedażowym klasycznego przewodowego modelu tanich i bardzo dobrze grających głośników Jembe JBL wprowadza wersję bezprzewodową Bluetooth.

 

Więcej…

 
Audio Pro Addon T-series
Aktualność
+ 35
+ 1
poniedziałek, 20 maja 2013

Skandynawskie Audio Pro przymierza się do wprowadzenia nowej serii multimedialnych głośników bezprzewodowych skierowanych do użytkowników laptopów, tabletów oraz smartfonu.

 

Więcej…

 
NuForce S3-BT - bezprzewodowe głośniki komputerowe...
Aktualność
+ 3
+ 1
piątek, 19 października 2012

Tydzień bez newsa o nowych aktywnych głośnikach bezprzewodowych jest tygodniem straconym.

Tym razem NuForce ogłasza wprowadzenie do produkcji S3-BT, które jak wszystkie inne aktywne głośniki korzystają z technologii Blutooth oraz kodeka apt-X. Jak zapewnia NuForce apt-x pozwala na przesyłanie dźwięku w jakości płyty CD i to pomimo aż czterokrotnej kompresji!

Z drugiej jednak strony, NuForce pozostawił klasyczne wejścia 2xRCA dla, jak sam twierdzi, najbardziej zagorzałych audiofilów. Z tego płynie prosty wniosek, że co bardziej uważni słuchacze odczują jednak różnice, której teoretycznie nie ma.

Jeśli chodzi o samą budowę głośników Amerykanie pochwalili się specjalną technologią antyrezonansową oraz solidnej wielkości magnesami neodymowymi.

Moc wzmacniacza w klasie D to 18W RMS, przy zniekształceniach 0.5% THD. Stosunek sygnału do szumu to bardzo przeciętne 75 dB. Również separacja kanałów wypada blado - to jedyne 45 dB.

Cena i specyfikacja NuForce S3-BT

 


 
KEF X-300 A - moda na aktywne monitory w pełni.
Aktualność
+ 1
+ 1
wtorek, 25 września 2012

Po Advance Acoustic i Roth Audio KEF to kolejna firma, która zdecydowała się wprowadzić na rynek aktywne monitory komputerowe. Tym razem zamiast transmisji bezprzewodowej mamy do czynienia z wbudowanym w kolumny przetwornikiem DAC USB. Bez dwóch zdań monitory X-300 A świetnie się prezentują, jednak cena nie należy do najniższych. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że do budowy wykorzystano dobrze znane KEFY Q100, w cenie ok 2000zł. Zaś same monitory wyceniono na blisko 4000zł, czyli dwukrotnie więcej.

Cena i specyfikacja KEF X-300 A


 


Strona 8 z 9