Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio Głośniki aktywne komputerowe
Przegląd głośników przenośnych i komputerowych ...
Artykuł
+ 5
+ 0
środa, 07 maja 2014

Mniejsze lub większe, z wbudowaną baterią lub na zasilaczu, przenośne lub do zastosowań stacjonarnych... Pomimo swojej różnorodności mają jeden cel – dawać przyjemność słuchania podczas pracy przy komputerze, relaksu w altance ogrodowej, podróży służbowej lub wakacji.

 

Więcej…

 
Harman/Kardon Nova
Aktualność
+ 16
+ 0
czwartek, 17 października 2013

Harman/Kardon wprowadza do sprzedaży nowy zestaw aktywnych głośników stereo. Jak deklaruje producent to sprzęt "all-in-one", oferujący nie tylko estetyczny, ciekawy wygląd, ale także bogactwo i detaliczność dźwięku.

 

Więcej…

 
JBL Pebbles
Aktualność
+ 19
+ 0
wtorek, 15 października 2013

JBL Pebbles to niewielkie głośniki komputerowe pracujące w systemie 2.0 zaprezentowane przez JBL na tegorocznych targach IFA 2013 w Berlinie. To produkt przeznaczony do laptopów, mający zapewnić wysokiej jakości dźwięk oraz oszczędność miejsca na biurku.

 

Więcej…

 
JBL Jembe Wireless
Aktualność
+ 26
+ 1
piątek, 26 lipca 2013

Po sukcesie sprzedażowym klasycznego przewodowego modelu tanich i bardzo dobrze grających głośników Jembe JBL wprowadza wersję bezprzewodową Bluetooth.

 

Więcej…

 
Audio Pro Addon T-series
Aktualność
+ 35
+ 1
poniedziałek, 20 maja 2013

Skandynawskie Audio Pro przymierza się do wprowadzenia nowej serii multimedialnych głośników bezprzewodowych skierowanych do użytkowników laptopów, tabletów oraz smartfonu.

 

Więcej…

 
NuForce S3-BT - bezprzewodowe głośniki komputerowe...
Aktualność
+ 3
+ 1
piątek, 19 października 2012

Tydzień bez newsa o nowych aktywnych głośnikach bezprzewodowych jest tygodniem straconym.

Tym razem NuForce ogłasza wprowadzenie do produkcji S3-BT, które jak wszystkie inne aktywne głośniki korzystają z technologii Blutooth oraz kodeka apt-X. Jak zapewnia NuForce apt-x pozwala na przesyłanie dźwięku w jakości płyty CD i to pomimo aż czterokrotnej kompresji!

Z drugiej jednak strony, NuForce pozostawił klasyczne wejścia 2xRCA dla, jak sam twierdzi, najbardziej zagorzałych audiofilów. Z tego płynie prosty wniosek, że co bardziej uważni słuchacze odczują jednak różnice, której teoretycznie nie ma.

Jeśli chodzi o samą budowę głośników Amerykanie pochwalili się specjalną technologią antyrezonansową oraz solidnej wielkości magnesami neodymowymi.

Moc wzmacniacza w klasie D to 18W RMS, przy zniekształceniach 0.5% THD. Stosunek sygnału do szumu to bardzo przeciętne 75 dB. Również separacja kanałów wypada blado - to jedyne 45 dB.

Cena i specyfikacja NuForce S3-BT

 


 


Strona 8 z 9