Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

ArtSound FL101BT i HPRE650BT

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Belgijski ArtSound wprowadził do oferty kolejne aktywne głośniki instalacyjne do zabudowy wyposażone w moduł Bluetooth. W porównaniu do tych, które pojawiły się na rynku w lutym bieżącego roku, FL101BT i HPRE650BT mają kształt prostokąta.


ArtSound FL101BT i HPRE650BT

Oba produkty są sprzedawane w parach, przez co cena za dwa głośniki jest umiarkowanie niska – tym bardziej, że jest to oferta nowoczesna i bardzo wygodna. Głośnik wyposażony we wzmacniacz potrzebuje jedynie zasilania oraz połączenia z drugim głośnikiem. Moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowy przesył muzyki bezpośrednio do głośnika. Oprócz niego oba modele posiadają wejścia AUX w standardzie jack stereo 3.5mm, dzięki czemu możliwe jest również podłączenie zewnętrznego źródła, jak np. telefon, tablet czy komputer. Trudno o wygodniejsze rozwiązanie do nagłośnienia np. kuchni czy łazienki.

ArtSound FL101BT i HPRE650BT

Podobnie, jak okrągłe modele, również FL101BT oraz HPRE650BT są głośnikami niskoprofilowymi, charakteryzujące się wygodnym systemem montażu. Tym bardziej, jeśli zwrócimy uwagę na obecne w ofercie szablony montażowe ułatwiające samodzielną instalację głośnika. Białe maskownice można pomalować na dowolny kolor. Nowym elementem jest możliwość kupna głośników z maskownicami w kolorze fabrycznie czarnym.

FL101BT i HPRE650BT pod względem konstrukcji są bardzo zbliżone do swoich starszych braci. W pierwszym modelu oba przetworniki wykonano z włókna polikarbonowego, ich rozmiary są identyczne, jak w FL501BT. Kolejno, ½ cala wysokotonowej kopułki oraz 5¼-calowy głośnik średnioniskotonowy. Przetworniki HPRE650BT są za to wykonane z aluminium. Wysokotonowy oparty jest na magnesie neodymowym, podobnie średnioniskotonowy – aluminiowa obudowa z gumowymi brzegami.


Cena i specyfikacja ArtSound FL101BT w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja ArtSound HPRE650BT w sklep.RMS.pl

ArtSound FL101BT i HPRE650BT

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Pro-Ject VT-E BT

Pro-Ject nieustannie wprowadza na rynek gramofonów kolejne nowości. Tym razem mamy do czynienia z produktem niezwykle wyjątkowym, a mianowicie gramofonem z wbudowanym...

» Bluetooth 5.0

Postępujący rozwój technologii mobilnych stawia coraz wyższe wymagania łączności bezprzewodowej, dlatego muszą być one wciąż ulepszane i zrewolucjonizowane. Z...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» Monitor Audio IV140

Do oferty produktów Monitor Audio dołączyły kolumny sufitowe/ścienne IV140, które mają świetnie sprawdzić się w dyskretnych instalacjach audio.

» Harman Kardon Onyx Mini

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież