Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje

ArtSound FL501BT i HPRO650BT

+ 6
+ 0

Rynek głośników instalacyjnych w ostatnim czasie zostaje poszerza się o nowoczesne, praktyczne i wyjątkowo wygodne produkty. W ofercie belgijskiego ArtSounda pojawiły się FL501BT i HPRO650BT – aktywne głośniki sufitowe wyposażone w moduł Bluetooth.


ArtSound FL501BT i HPRO650BT

Oba produkty sprzedawane są w parach. Znajduje się w nich głośnik pasywny oraz – co jest swoistym novum – aktywny, z wbudowanym wzmacniaczem w klasie D oraz modułem Bluetooth. Dzięki temu korzystanie z nowych produktów ArtSounda staje się wygodne, jak nigdy dotąd. Nie jest już konieczne kucie ścian oraz umieszczanie w nich metrów kabli głośnikowych służących do połączenia głośników ze wzmacniaczem. Moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowy przesył muzyki bezpośrednio do głośnika. Oprócz niego oba modele posiadają wejścia AUX w standardzie jack stereo 3.5mm, dzięki czemu możliwe jest również podłączenie zewnętrznego źródła, jak np. telefon, tablet czy komputer. Trudno o wygodniejsze rozwiązanie do nagłośnienia np. kuchni czy łazienki.

ArtSound FL501BT i HPRO650BT

Zarówno tańszy FL501BT, jak i HPRO650BT to głośniki niskoprofilowe, charakteryzujące się wygodnym systemem montażu. Jak w przypadku wszystkich produktów firmy ArtSound, w zestawie znajdują się szablony montażowe. Bardzo cienkie ramki (na poziomie 1mm) sprawiają, że każdy wybór okaże się bardzo dyskretnym rozwiązaniem. Maskownice można pomalować na dowolny kolor, co jest dodatkowym plusem. Głośniki ArtSounda mogą być widoczne lub nie – decyzja należy do właściciela.

ArtSound FL501BT i HPRO650BT

Nowe głośniki są konstrukcjami 2-drożnymi. W FL501BT głośniki wykonane są z polikarbonatu, z kolei w droższym modelu wykorzystano aluminium. Kopułka wysokotonowa wykonana jest w oparciu o magnes neodymowy, głośnik niskotonowy z kolei posiada aluminiową obudowę oraz gumowe brzegi.

Cena i specyfikacja ArtSound FL501BT w sklep.RMS.pl

Cena i specyfikacja ArtSound HPRO650BT w sklep.RMS.pl

ArtSound FL501BT i HPRO650BT

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Pro-Ject VT-E BT

Pro-Ject nieustannie wprowadza na rynek gramofonów kolejne nowości. Tym razem mamy do czynienia z produktem niezwykle wyjątkowym, a mianowicie gramofonem z wbudowanym...

» Bluetooth 5.0

Postępujący rozwój technologii mobilnych stawia coraz wyższe wymagania łączności bezprzewodowej, dlatego muszą być one wciąż ulepszane i zrewolucjonizowane. Z...

» Sennheiser HD 4.50 BTNC

4.50 BTNC to topowy model serii HD4 wyposażony zarówno w bezprzewodową transmisję dźwięku, jak i aktywną redukcję szumów.

» Sennheiser HD 4.40 BT

Rynek słuchawek Bluetooth rośnie jak na drożdżach, zaś Sennheiser w rytm owego wzrostu powiększa swoją ofertę.

» Monitor Audio IV140

Do oferty produktów Monitor Audio dołączyły kolumny sufitowe/ścienne IV140, które mają świetnie sprawdzić się w dyskretnych instalacjach audio.

» Harman Kardon Onyx Mini

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież