Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje Głośniki Instalacyjne
Przegląd głośników instalacyjnych. Część II: ...
Artykuł
+ 2
+ 2
poniedziałek, 21 lipca 2014

Nowy tydzień rozpoczynamy nową - drugą - odsłoną testu głośników do zabudowy ściennej lub sufitowej. Zapraszamy do lektury!

Więcej…

 
Przegląd głośników instalacyjnych. Część I: p...
Artykuł
+ 4
+ 1
piątek, 27 czerwca 2014

Głośniki instalacyjne to temat, który stosunkowo rzadko porusza się w prasie, niemniej rzadko robi się także testy tego typu produktów – w przeciwieństwie np. do kolumn podłogowych. Jak zatem mamy wybrać głośnik instalacyjny odpowiedni dla nas? Z chęci pomocy zainteresowanym tym tematem, zabrałem się do testu porównawczego najpopularniejszych produktów dostępnych w naszej ofercie. Dwa najważniejsze kryteria, którymi będę się kierować to: jak głośnik gra w filmach oraz w muzyce.

Więcej…

 
Głośniki zewnętrzne ogrodowe - opinie, test i ran...
Artykuł
+ 10
+ 1
środa, 09 kwietnia 2014

Wiosna, lato i jesień to okres, w którym bardzo dużo czasu spędzamy na zewnątrz. W ogródkach, altankach wypoczywamy, chwytamy promienie słońca, relaksujemy się przy grillu i pracujemy nad wspaniałym wyglądem naszego przydomowego raju. Dopełnieniem sielskiej atmosfery wypoczynku lub umileniem pracy w ogródku musi być muzyka. Nic nie zastąpi czystych dźwięków wydobywających się z dobrych głośników zewnętrznych. Zapomnijmy o burczącym radio i wyobraźmy sobie, jak nasza ulubiona muzyka oplata nasz ogród niczym ozdobne pnącza.

 

Więcej…

 
Kino domowe w ogrodzie (kino ogrodowe)
Artykuł
+ 4
+ 1
piątek, 27 września 2013

Temat kina domowego stał się na tyle popularny, iż jego posiadanie w domu jest już praktycznie standardem. Nikogo już nie dziwi profesjonalny sprzęt audio-video zabudowany w salce kinowej – pomieszczeniu wydzielonym tylko do tego celu (co najwyżej generuje zazdrość). Tak bardzo wsiąkliśmy w dobrą jakość muzyki i perfekcyjny obraz w filmach, że chwilowa rezygnacja z tej wygody przyprawia nas o wyraźne zmęczenie jakością np. samych głośniczków zintegrowanych w telewizorze.

 

Więcej…

 
Ranking głośników zewnętrznych (outdoor, ogrodow...
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
niedziela, 18 sierpnia 2013

W ostatnich dniach pogoda nie sprzyjała przebywaniu na świeżym, upalnym powietrzu w ciągu dnia. Wieczorami jednak trudno o coś lepszego, niż relaks we własnym ogrodzie w dobrym towarzystwie. Z uwagi na coraz większą popularność głośników ogrodowych – które niejednokrotnie są towarzyszem takiego wypoczynku – zdecydowaliśmy się na przygotowanie drugiej odsłony testów porównawczych.

Więcej…

 
Ranking głośników zewnętrznych (outdoor, ogrodow...
AktualnośćTest
+ 0
+ 0
niedziela, 18 sierpnia 2013

W poprzednim teście AW 6500 zdobył następującą opinię: Dźwięk był niesamowity, a mocy starczyło jeszcze dla 2-3 sąsiadów w okolicy. Śmiało można je porównać do dobrych kolumn podłogowych. To głośniki, które cieszą, sprawiają radość każdym odegranym dźwiękiem. Środek i wysokie tony wybrzmiewają ogromną ilością detali, dźwięki są wygrane w punkt... dobrze kontrolowane. Basem możemy napowietrzać ziemię w naszym ogródku :) … oczywiście śmiechem żartem – teraz jest taki, jak mi odpowiada. Nie brakuje go w muzyce. Nawet jeden głośnik dobrze zagrał. Zamiast kupować 2 słabe głośniki wybrałbym jeden konkretny AW 6500.

Więcej…

 


Strona 3 z 5