Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Instalacje Głośniki Instalacyjne
Definitive Technology DT: nowa seria głośników in...
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 14 grudnia 2015

Definitive Technology, największy amerykański producent kolumn hi-fi klasy premium, wprowadza do oferty nową serię głośników instalacyjnych o nazwie DT, która uzupełnia dotychczasową serię DI.

Więcej…

 
Monitor Audio CP-IW260X i CP-IW460X
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 04 grudnia 2015

Brytyjskie Monitor Audio ogłosiło rozbudowanie flagowej serii głośników do zabudowy Controlled Performance o dwa nowe modele: CP-IW260X oraz CP-IW460X. Są to ekskluzywne, trójdrożne produkty wykorzystujące najnowsze rozwiązania dotyczące przetworników. Jak przystało na Monitor Audio, oba są bardzo dyskretne, umożliwiające niemal niewidoczny montaż.

Więcej…

 
JBL BassProSL
Aktualność
+ 5
+ 0
czwartek, 26 listopada 2015

Na rynku akcesoriów car-audio JBL wykazuje się coraz większą kreatywnością. Do sprzedaży wprowadzony został m.in. aktywny subwoofer o profilu jedynie 7.1cm, co sprawia, że z łatwością zmieścimy go pod siedzeniem.

Więcej…

 
Polk Audio V: nowe niskoprofilowe (od 6 cm) głośni...
Aktualność
+ 7
+ 1
czwartek, 20 sierpnia 2015

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio, która jest największym udziałowcem amerykańskiego rynku kolumn hi-fi, wprowadza na polski rynek nową serię głośników instalacyjnych oznaczoną jako V. Produkty z serii V wyróżniają się bardzo kompaktową konstrukcją połączoną z uniwersalnością zastosowania w:
- nagłośnieniu kina domowego, w tym Dolby Atmos,
- nagłośnienia wielostrefowego domowego,
- nagłośnienia wielostrefowego w małometrażowych budynkach użyteczności publicznej z naciskiem na wysoką jakość dźwięku.

Więcej…

 
Ranking głośników zewnętrznych (outdoor, ogrodow...
Aktualność
+ 7
+ 0
wtorek, 18 sierpnia 2015

W ostatnich dniach pogoda nie sprzyjała przebywaniu na świeżym, upalnym powietrzu w ciągu dnia. Wieczorami jednak trudno o coś lepszego, niż relaks we własnym ogrodzie w dobrym towarzystwie. Z uwagi na coraz większą popularność głośników ogrodowych – które niejednokrotnie są towarzyszem takiego wypoczynku – zdecydowaliśmy się na przygotowanie drugiej odsłony testów porównawczych.

Więcej…

 
Coral Electronic DLC 165, TLC 500 i TLC 600
Aktualność
+ 12
+ 0
poniedziałek, 17 listopada 2014

Coral Electronics, włoski producent elektroniki hi-fi i systemów głośnikowych - właściciel marki Indiana Line - od lat specjalizuje się w nagłośnieniu samochodowym. Na polski rynek trafiły właśnie 3 modele głośników z serii Target Audio i Daytona, oznaczone symbolami TLC 500, TLC 600 i DLC 165.

Więcej…

 


Strona 2 z 5