Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kable/Akcesoria Głośnikowe
Wireworld Helicon 16
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
sobota, 26 grudnia 2015

Wireworld ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej serii płaskich przewodów głośnikowych Helicon 16, zaprojektowanych do zastosowań DIY oraz produkcji wewnętrznego okablowania.

Więcej…

 
Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według Hig...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 7
+ 0
piątek, 16 października 2015

Nagrody roku 2015 magazynu High Fidelity zostały już przyznane. Z radością informujemy, że w tym roku to wyróżnienie zostało przyznane polskiej marce Melodika. Nagrodę Best Product 2015 otrzymały nowe kable głośnikowe Melodika Brown Sugar. Z tej okazji przypominamy specyfikację produktu i zapraszamy Państwa do zapoznania się z nią.

Więcej…

 
Ranking (test) kabli głośnikowych w cenie 45-79zł...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 9
+ 0
wtorek, 01 września 2015

Poprzedni test kabli głośnikowych w cenie 3-30zł za metr pokazał potencjał i nośność tematu. Dyskusje na temat wpływu przewodów na brzmienie trwają i z pewnością trwać będą – i dobrze. Po ostatnim porównaniu coraz bliżej nam jednak do obozu, który twierdzi, że słychać różnicę. Dziś przygotowaliśmy kolejne zestawienie. Tym razem przesłuchaliśmy 5 kabli, spośród których najtańszy kosztował 45zł za metr, najdroższy – 79zł za metr.

Więcej…

 
Ranking kabli głośnikowych w cenie 3-30zł za metr
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 9
+ 2
środa, 05 sierpnia 2015

Kable głośnikowe i ich wpływ na brzmienie to temat-rzeka, o którym powiedziano już mnóstwo, a od skrajnych opinii nieraz zapłonęły fora dyskusyjne i lica dyskutujących. Grają, czy nie grają? Warto na nie wydawać pieniądze, czy nie warto? To jedna z tych prawd, o których trzeba przekonać się samemu. Dlatego podejmujemy problem po raz kolejny. Przetestowaliśmy 12 różnych przewodów na tym samym materiale – wzmacniaczu, kolumnach, źródle i muzyce – żeby na własne uszy przekonać się, czy słychać różnicę.

Więcej…

 
Wireworld Luna 7 Test, opinie, recenzja
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 13
+ 0
czwartek, 13 marca 2014

Redakcja What HiFi przetestowała kabel głośnikowy Wireworld'a - Luna 7. Przewód odznacza się wszechstronnością, co oznacza, że wspaniale współpracuje z bardzo szerokim zakresem systemów audio.

 

Więcej…

 
Jak uporządkować kable audio-video i komputerowe?
Artykuł
+ 5
+ 2
sobota, 20 kwietnia 2013
Plączą się, zwijają i spadają za biurko akurat wtedy gdy są potrzebne... Całe szczęście że wraz z postępem wymyślono sposoby na opanowanie „kablogeddonu”. Jak go ogarnąć? Poniżej zademonstrujemy kilka sposobów.
Więcej…

 


Strona 1 z 3