Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Cardas Audio Iridium

Drukuj PDF
+ 1
+ 0

Firma Cardas wprowadza do swojej oferty nowe kable o nazwie Iridium: przewód głośnikowy oraz interkonekt. Mają one zastąpić obecne do tej pory w ofercie Twinlink Speaker i Microtwin Interconnect.


Cardas Audio Iridium
Przewody Cardas według producenta charakteryzują się wyjątkową muzykalnością i ciepłem brzmienia. Nowa seria ma wnieść jeszcze więcej neutralności oraz poprawę w zakresie tworzenia sceny muzycznej względem poprzednich modeli, które zastępuje.

Cardas Audio Iridium

Interkonekt z nowej serii Cardasa zbudowany jest w oparciu o konfigurację star-quad, która opiera się na ułożeniu czterech wiązek przewodników w układzie złotego podziału. Dodatkowo nowe interkonekty z serii Iridium są ekranowane. Zastosowanie takich zabiegów konstrukcyjnych zaważyło na zwiększeniu średnicy kabli przewodów, jednak producent zadbał o dobór odpowiednich materiałów, które pozwalają zachować należytą elastyczność kabli.

Cardas Audio Iridium

Interkonekty Cardasa w standardzie mają być konfekcjonowane wtykami Cardas GRMO, jednak do wyboru producent proponuje również konfekcję XLR wtykami Neutrik, a także DIN i RCA w wersji Phono.

Cardas Audio Iridium

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Melodika Gunmetal Edition w nowych przekrojach - wersja limitowana wchodzi do stałej sprzedaży!

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi poszerza ofertę dotychczas limitowanej wersji Gunmetal Edition o dwa przekroje: 1.5mm oraz 4mm. Tym...

» Dni otwarte w nowym salonie RMS.pl - podsumowanie

Od poniedziałku, trzydziestego maja do soboty, czwartego czerwca trwały dni otwarte nowego salonu sklep.RMS.pl przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku. W tym czasie w...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież