Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

Pioneer PLX-500

Drukuj PDF
+ 0
+ 0

Pioneer zapowiedział wprowadzenie do oferty nowego gramofonu PLX-500. Ma on być skromniejszą wersją wyższego PLX-1000. Znajduje się pod submarką Pioneer DJ, jednak producent zapewnia, że nowy gramofon sprawdzi się również w domowym odsłuchu.

Pioneer PLX-500

Pod względem wzornictwa seria PLX Pioneera nawiązuje do legendarnego Technicsa SL-1200G. Praktycznie identyczny jest rozstaw przycisków i pokręteł, nie wspominając o bliźniaczo podobnym, S-kształtnym ramieniu. Nowy gramofon Pioneera przychodzi w zasadzie w wersji plug’n’play. Posiada fabrycznie założoną wkładkę, w zestawie jest również mata.

Pioneer PLX-500

W zestawie znajduje się cała gama akcesoriów. Od wspomnianych wkładki i maty znajdziemy również zestaw kabli, zintegrowany headshell oraz wagę do wkładki. Producent dołącza również kabel USB, którym można podpiąć PLX-500 do komputera, aby wypuścić sygnał cyfrowy. Pioneer sugeruje skorzystanie z firmowego oprogramowania Rekordbox, najlepiej w płatnej wersji Rekordbox DVS Plus Pack.

Pioneer PLX-500

Moment obrotowy w nowym PLX-500 jest nieco niższy, niż w jego starszym, większym bracie, jednak w dalszym ciągu bez przeszkód można używać tego gramofonu do skreczowania. Gramofon umożliwia odtwarzanie płyt z trzema najpopularniejszymi prędkościami oraz regulowanie ich o +/- 8%.

Pioneer PLX-500 ma pojawić się na rynku w sierpniu, zaś jego cena ma nie przekroczyć 2000zł. Gramofon dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Cena i specyfikacja Pioneer PLX-500 w sklep.RMS.pl

Pioneer PLX-500

   Tagi

Tematy pokrewne :

» Pioneer VSX-531D

Szybki rozwój technologii zmusza producentów do ciągłego ulepszania swoich urządzeń i implementacji nowoczesnych rozwiązań. Jedną z nich jest radio DAB i DAB+. W...

» Pioneer SX-S30DAB

Pioneer, podobnie jak Onkyo, wprowadza do sprzedaży nowy typ urządzenia: amplituner stereo ze złączami HDMI.

» 2016 rokiem serwisów strumieniujących

Dowodów na dominację rynku muzycznego przez usługi strumieniowe jest z dnia na dzień coraz więcej. Podczas gdy zainteresowanie aplikacjami takimi jak Spotify czy Tidal...

» Winyle popularniejsze od plików cyfrowych

Po raz pierwszy w historii sprzedaż czarnych płyt w Wielkiej Brytanii przewyższyła wyniki plików cyfrowych. Moda na winyle bezsprzecznie powróciła.

» Pro-Ject Essential III

Pro-Ject rozszerza linię gramofonów Essential, wprowadzając nowy model – Essential III. W porównaniu z innymi produktami tej serii już na pierwszy rzut oka...

» Pioneer XDP-300R

Pioneer ogłosił premierę nowego, przenośnego odtwarzacza plików high-res XDP-300R, będącego następcą modelu XDP-100R. Pozwala on na odtwarzanie plików high-res...

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież