Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Gramofony
Musical Fidelity MX-VYNL - rekomendacja od Hi-Fi Cho...
Test
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
czwartek, 24 marca 2016

Marcowe wydanie polskiego Hi-Fi Choice & Home Cinema przynosi szereg ciekawych testów, a wśród nich recenzję topowego przedwzmacniacza gramofonowego od znanej brytyjskiej marki Musical Fidelity.

Więcej…

 
HD Vinyl - nowe wcielenie płyt winylowych?
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 5
+ 0
piątek, 18 marca 2016

Wyobraź sobie płytę winylową o 30% bardziej pojemną, 30% głośniejszą i o dwukrotnie lepszej jakości dźwięku, niż nagrania sprzedawane dzisiaj. Portal Digital Music News donosi, że austriacka firma Rebeat zapowiada opracowanie nowego formatu określanego jako „HD Vinyl”. Pomysł Austriaków ma trafić do sklepów w przeciągu 3 lat.

Więcej…

 
Musical Fidelity LX-LPS - nowa seria, nowy przedwzma...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 4
+ 0
piątek, 11 marca 2016

Brytyjskie Musical Fidelity to jedna z najbardziej szanowanych marek w branży audio, czemu trudno się dziwić, znając historię i dokonania firmy. Wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę, RAFKO Dystrybucja, po hi-endowym odtwarzaczu Encore 225, ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej serii LX. Znajdzie ona swoje miejsce pomiędzy niezwykle popularną serią V90 (kilkaset tysięcy sprzedanych sztuk na całym świecie) a MX, określaną mianem "małego hi-endu". Pierwszym jej przedstawicielem jest przedwmzacniacz gramofonowy LX-LPS.

Więcej…

 
Cambridge Audio CP1, CP2
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 3
+ 0
piątek, 05 lutego 2016

W ofercie Cambridge Audio pojawiły się 2 nowe, przystępnie wycenione przedwzmacniacze gramofonowe: CP1, przeznaczony do współpracy z wkładkami typu MM oraz CP2, obsługujący również wkładki MC.

Więcej…

 
Pro-Ject Essential II Digital
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 2
+ 0
poniedziałek, 25 stycznia 2016

W ofercie Pro-Jecta pojawił się nowy produkt, który w pewien sposób pokazuje, że spór analog czy cyfra nie zawsze ma sens. Na przykład wtedy, kiedy analog i cyfra spotykają się w jednym urządzeniu – Pro-Ject Essential II Digital.

Więcej…

 
Goldring 1042 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 4
+ 0
piątek, 25 grudnia 2015

Końcówka grudnia w RMS.pl jest dość obfita w „winylowe” tematy. Na blogu Stereo i Kolorowo ukazał się w ostatnich dniach test brytyjskiej wkładki gramofonowej, Goldring 1042. Jak zwykle w przypadku interesujących produktów, umieszczamy na swoich łamach jej fragmenty.

Więcej…

 


Strona 4 z 12