Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Gramofony
Pro-Ject RPM 9 Carbon
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 7
+ 0
wtorek, 21 lipca 2015

W ofercie austriackiego Pro-Jecta pojawił się nowy gramofon z serii RPM, oznaczony numerem 9. Nowy model, cenowo i konstrukcyjnie będzie nawiązywał raczej do wysokiej klasy RPM 10.1, niż do niższych, budżetowych konstrukcji, z których znana jest RPM.

Więcej…

 
Musical Fidelity Merlin System z gramofonem RoundTab...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 10
+ 0
poniedziałek, 06 lipca 2015

System stereo Musical Fidelity Merlin 1 został w ubiegłym tygodniu opisany przez Michaela Sawh z portalu TrustedReviews. Autor zwraca uwagę, że produkt brytyjskiego producenta świetnie wpasowuje się w obecną sytuację na rynku, kiedy obok ogromnej popularności źródeł cyfrowych następuje wzrost sprzedaży winyli.

Więcej…

 
Nirvana i Placebo na winylu
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 11
+ 0
piątek, 03 lipca 2015

W najbliższym czasie możemy spodziewać się interesujących wydawnictw na rynku winylowym. Z okazji 20. rocznicy wydania pierwszego albumu Placebo, pierwsze 5 wydawnictw Brytyjczyków pojawi się na czarnych płytach. Oprócz tego w sprzedaży ukaże się czarny krążek Nirvany, o tym samym tytule.

Więcej…

 
Ranking gramofonów do 1600zł
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 14
+ 0
środa, 22 kwietnia 2015

Portal What Hi-Fi? opublikował listę pięciu najciekawszych niskobudżetowych gramofonów. W rankingu pojawiły się urządzenia, których cena zaczyna się już na poziomie 890zł - zdaniem autorów artykułu, absolutnym minimum, jakie należy wydać na dobrej jakości zestaw. To godny uwagi drogowskaz dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem przygody z czarną płytą.

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem.

Więcej…

 
Sprzedaż płyt winylowych przekroczyła milion!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 18
+ 0
czwartek, 11 grudnia 2014

Do sylwestra jeszcze 3 tygodnie, a już możemy powiedzieć o małym jubileuszu. Po raz pierwszy od połowy lat 90' roczna sprzedaż płyt w Wielkiej Brytanii winylowych przekroczyła milion!

Więcej…

 
Uwaga na podróbki Ortofona!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 17
+ 0
poniedziałek, 16 grudnia 2013

Producent wkładek gramofonowych - Ortofon, poinformował na swojej stronie o pojawieniu się na rynku nieoryginalnych produktów firmy. Są one łudząco podobne do oryginałów, jednak szkody jakie mogą spowodować, mogą być bardzo kosztowne. Należy zwracać uwagę na opakowanie, a w szczególności na kształt i kolor loga producenta. Problem okazuje się dość duży i nie dotyczy tylko Polski. W razie wątpliwości należy skontaktować się z producentem lub autoryzowanym sprzedawcą.

 

Więcej…

 


Strona 6 z 12