Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Gramofony
Wkładki Sumiko dostępne w RMS.pl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
piątek, 04 grudnia 2009
Jesień 2009 przynosi kolejną nowość w ofercie RMS.pl. Pragniemy zaproponować Państwu wkładki gramofonowe japońskiej firmy Sumiko. Wysoka jakość wkładek Sumiko wynika z ponad 30-letniego doświadczenia firmy w produkcji akcesoriów audio. Wybrane modele Sumiko odnajdziecie Państwo w gramofonach Pro-Ject.

 
Nowości od Pro-Ject'a
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
poniedziałek, 30 listopada 2009
Z radością informujemy, że w listopadzie nasza oferta wzbogaciła się o asortyment austriackiej firmy Pro-ject, która jest znana z produkcji znakomitych gramofonów w wyważonej cenie. Podstawową zasadę firmy oddaje hasło - High End For Low Price. Oferowane przez nas serie to Debut Line, X-Line oraz RPM-Line. Zapraszamy do zakupu gramofonów Pro-ject wraz z wkładkami dostępnymi w naszym sklepie.

 
Zapraszamy na stronę Audio-Technica.rms.pl!
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
piątek, 30 października 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą słuchawek, gramofonów i wkładek gramofonowych firmy Audio-Technica. Sprzęt tej marki używają największe gwiazdy światowej piosenki i estrady. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się także w Polsce.

 
Wkładki gramofonowe i gramofony - poradnik!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
W odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące gramofonów oraz wkładek, postanowiliśmy przygotować krótki artykuł na ten temat. Mogą Państwo dowiedzieć się na czym polegają różnice w budowie wkładek oraz dlaczego niejednokrotnie wkładka gramofonowa jest znacznie droższa od samego gramofonu. Oprócz tego znajduje się tam wiele praktycznych porad o kalibracji oraz prawidłowym połączeniu gramofonu.

 
Wkładki, igły oraz słuchawki Ortofon!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
niedziela, 03 maja 2009
Tym razem poszerzyliśmy ofertę o zestawy wkładek gramofonowych, igieł a nawet słuchawek renomowanej firmy Ortofon. Posiadamy w sprzedaży ciekawe zestawy wkładek przeznaczonych dla DJ-ów. Mamy także szeroki wybór igieł gramofonowych na każdą kieszeń.

 
Wkładki oraz akcesoria gramofonowe Ortofon!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Gramofony ]
+ 0
+ 0
środa, 04 marca 2009
Wraz z rosnącym zainteresowaniem analogowymi gramofonami a co za tym idzie wkładkami gramofonowymi rozpoczeliśmy współpracę z liderem wśród producentów sprzętu i akcesorii gramofonowych - firmą Ortofon. Została ona założona w 1918 roku i z biegiem czasu wyspecjalizowała się wyłącznie w produkcji wkładek gramofonowych dzięki czemu stała się niekwestionowanym liderem w tej branży.

 


Strona 12 z 12