Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
HDMI 2.1
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 09 stycznia 2017

Wraz ze wzrostem oczekiwań konsumentów i zapotrzebowania rynku, dotychczasowe rozwiązania technologicznie muszą być wciąż ulepszane. Najpopularniejszy i najszerzej wykorzystywany standard HDMI nie jest w tyle: na drugi kwartał tego roku zapowiadane jest wprowadzenie standardu HDMI 2.1.

Więcej…

 
Cardas Audio Iridium
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 19 grudnia 2016

Firma Cardas wprowadza do swojej oferty nowe kable o nazwie Iridium: przewód głośnikowy oraz interkonekt. Mają one zastąpić obecne do tej pory w ofercie Twinlink Speaker i Microtwin Interconnect.

Więcej…

 
Melodika Gunmetal Edition w nowych przekrojach - wer...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 3
środa, 23 listopada 2016

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi poszerza ofertę dotychczas limitowanej wersji Gunmetal Edition o dwa przekroje: 1.5mm oraz 4mm. Tym samym, dzięki rewelacyjnym wynikom sprzedażowym seria Gunmetal Edition wchodzi do stałej oferty marki Melodika.

Więcej…

 
Harman Kardon Onyx Mini
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 16 listopada 2016

Onyx Mini to nowa wersja bezprzewodowego głośnika Bluetooth sygnowanego logiem Harman Kardon. Producent jak zwykle oferuje nowoczesne, stylowe wzornictwo i świetnej jakości dźwięk w jeszcze bardziej mobilnej formie.

Więcej…

 
GigaWatt PF-1e
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Analogowe ]
+ 0
+ 0
środa, 03 sierpnia 2016

Polska firma GigaWatt znana jest na światowym rynku jako producent akcesoriów zasilających klasy hi-end, i radzi tam sobie bardzo dobrze. Oferta GigaWatta charakteryzuje się wysoką specjalizacją oraz zaawansowaniem technologicznym – każdy produkt jest szczegółowo opisany, przez co wysoka w dużej większości cena staje się bardziej zrozumiała. Tym razem firma zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży listwy bardziej „budżetowej”. Patrząc na standardy GigaWatta, oznacza to, że dla wielu użytkowników systemów hi-fi nowa PF-1e może być urządzeniem docelowym.

Więcej…

 
Melodika MDC2250G Gunmetal Edition: najpopularniejsz...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 6
+ 3
piątek, 03 czerwca 2016

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi poszerza ofertę o nowy, limitowany model – MDC2250G Gunmetal Edition. Nowy produkt to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują bezkonkurencyjnego stosunki jakości do ceny znanego z serii Purple Rain w bardziej stonowanej kolorystyce.

Więcej…

 


Strona 1 z 16