Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/czerwiec-2015/melodika_brown_sugar%201.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ranking (test) kabli głośnikowych w cenie 45-79zł...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 9
+ 0
wtorek, 01 września 2015

Poprzedni test kabli głośnikowych w cenie 3-30zł za metr pokazał potencjał i nośność tematu. Dyskusje na temat wpływu przewodów na brzmienie trwają i z pewnością trwać będą – i dobrze. Po ostatnim porównaniu coraz bliżej nam jednak do obozu, który twierdzi, że słychać różnicę. Dziś przygotowaliśmy kolejne zestawienie. Tym razem przesłuchaliśmy 5 kabli, spośród których najtańszy kosztował 45zł za metr, najdroższy – 79zł za metr.

Więcej…

 
Melodika Brown Sugar BSC2450 – test, recenzja, opi...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 5
+ 0
poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Ludwik Hegel, redaktor audiofilskiego bloga Stereo i kolorowo opublikował w ubiegłym tygodniu wyczerpującą recenzję najnowszych kabli polskiej marki Melodika, Brown Sugar BSC2450. To pierwszy test najwyższej serii kabli głośnikowych rodzimego producenta. W RMS.pl publikujemy jego obszerne fragmenty i zapraszamy Państwa do zapoznania się z nimi.

Więcej…

 
Ranking kabli głośnikowych w cenie 3-30zł za metr
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 8
+ 2
środa, 05 sierpnia 2015

Kable głośnikowe i ich wpływ na brzmienie to temat-rzeka, o którym powiedziano już mnóstwo, a od skrajnych opinii nieraz zapłonęły fora dyskusyjne i lica dyskutujących. Grają, czy nie grają? Warto na nie wydawać pieniądze, czy nie warto? To jedna z tych prawd, o których trzeba przekonać się samemu. Dlatego podejmujemy problem po raz kolejny. Przetestowaliśmy 12 różnych przewodów na tym samym materiale – wzmacniaczu, kolumnach, źródle i muzyce – żeby na własne uszy przekonać się, czy słychać różnicę.

Więcej…

 
Chord Sarum Super ARAY
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 6
+ 0
czwartek, 23 lipca 2015

Na polskim rynku niedługo pojawi się nowa linia produktowa Chorda, działającego od 1985 roku producenta wysokiej klasy kabli – Sarum Super ARAY. Są to produkty z absolutnie najwyższej półki, dedykowane do posiadaczy hi-endowych systemów, w których często dopiero wykorzystanie odpowiednich przewodów pozwoli pokazać pełne, dotąd nieznane możliwości zestawu.

Więcej…

 
Melodika Brown Sugar – nowe audiofilskie kable gł...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 5
+ 0
czwartek, 25 czerwca 2015

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/czerwiec-2015/melodika_brown_sugar%201.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=100 height=100}aktualnosci/czerwiec-2015/melodika_brown_sugar%201.jpg{/gallery}

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli klasy hi-fi wprowadza do sprzedaży zupełnie nową gamę produktów – referencyjną, audiofilską serię kabli głośnikowych Brown Sugar, którą charakteryzuje typowe dla Melodiki spójne i łagodne brzmienie oraz produkcja Made in Poland z wysokiej klasy miedzi OFC 6N (99.9999%) przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań znanych w branży „kablarskiej”.

Nowa seria składa się  z dwóch modeli:
BSC2450 (przekrój 2x4.5mm kw.) w cenie 149zł za metr
BSC2330 (przekrój 2x3.3mm kw.) w cenie 79zł za metr

Więcej…

 
Cardas Audio 101
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 7
+ 0
piątek, 05 czerwca 2015

Cardas Audio wprowadza właśnie do sprzedaży nowy kabel głośnikowy o nazwie 101. Nazwa pochodzi od numeru drogi biegnącej przez Bandon, Oregon – miejscowość w której firma ma swoją siedzibę.

Więcej…

 


Strona 3 z 16