Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL Pulse
Aktualność
+ 20
+ 0
piątek, 15 listopada 2013

JBL prezentuje nowy bezprzewodowy głośnik przenośny. Nazwa urządzenia to "Pulse", która zapewne pochodzi od jego luminescencyjnych właściwości. Bowiem nowy JBL to nie tylko dźwięk, ale także ciekawe efekty wizualne.

 

Więcej…

 
HDMI 2.0 specyfikacja
Aktualność
+ 23
+ 0
czwartek, 05 września 2013

Forum HDMI zrzeszające gigantów elektroniki użytkowej ogłosiło oficjalny standard HDMI 2.0. Parametry nowego HDMI w pełni odpowiadają wymogom telewizji 4K Ultra HD!

 

Więcej…

 
HDMI 2.0
Aktualność
+ 39
+ 1
środa, 05 czerwca 2013

W związku z gwałtownym rozwojem standardu 4K Ultra HD organizacja HDMI rozpoczęła pracę nad nowym standardem przesyłu obrazu i dźwięku.

 

Więcej…

 
JBL OnBeat Rumble
Aktualność
+ 29
+ 0
piątek, 10 maja 2013

JBL wprowadza do sprzedaży system stereo 2.1, który jako żywo nawiązuje rozwiązaniami audio do przenośnego systemu Definitive Sound Cylinder.

Więcej…

 
Harman Kardon Go+Play Wireless
Aktualność
+ 9
+ 0
środa, 17 kwietnia 2013

Harman Kardon Polska wprowadza do sprzedaży nowy przenośny głośnik klasy hi-fi ze strumieniowaniem muzyki przez Bluetooth z dowolnego smartfona!

Go+Play Wireless to rozwinięcie koncepcji przenośnego głośnika Go+Play ze stacją dokującą dla produktów Apple. Poprzednie rozwiązanie Harman Kardon zaprezentował kilka lat temu, ale od tego czasu użytkownicy innych smartfonów także zaczęli domagać się równego traktowania.

Stąd HK zdecydował aby w najnowszym wydaniu Go+Play usunąć stację dokującą dedykowaną do produktów Apple i w to miejsce zainstalować moduł Bluetooth z przesyłem wysokiej klasy audio oparty na technologii Harman TrueStream™. Pozostawiono funkcjonalność ładowania baterii telefonu - teraz jest to możliwe dla dowolnego modelu dzięki wyjściu USB.

Tak jak poprzednie modele Go+Play Wireless został wyposażony w potężny akumulator, który pozwala na nieprzewaną pracę głośników stereo nawet do 12 godzin. Najważniejszy jak zawsze w przypadku Harmana jest dźwięk. Dlatego Go+Play Wireless otrzymał zaktualizowane do dzisiejszych wymagań przetworniki z rodziny Ridge oraz Atlas.

Ogółem Go+Play dysponuje zaskakującą jak na urządzenie przenośne mocą 2x30W w przetwornikach średnio-niskotonowych oraz 2x15W w przetwornikach wysokotonowych.

Przy czym waga Harmana to jedyne 4 kilogramy!

Cena i specyfikacja Harman Kardon Go+Play Wireless

 


 
JBL OnBeat Mini - głośnik stereo do iPhone 5 z App...
Aktualność
+ 5
+ 0
czwartek, 28 marca 2013

JBL nie zaprzestaje ofensywy nowych stacji dokujących. OnBeat Mini to kolejny produkt ze złączem Apple Lightning.

Chociaż Mini naprawdę jest mini i można go swobodnie przenosić to posiada dwa solidne pełnopasmowe przetworniki o mocy 7W i paśmie przenoszenia już od 70Hz! Do pełni szczęścia brakuje tylko bas refleksu.

Na pokładzie mamy nawet procesor DSP sterujący dźwiękiem. Poza tym OnBeat Mini posiada wejście USB dla laptopa lub tabletu oraz zasilanie bateryjne!

W razie czego producent dokłada klasyczne wejście analogowe 3.5mm mini jack stereo. Cena na poziomie ok 600zł wygląda nadzwyczaj okazyjnie! .

Cena i specyfikacja JBL OnBeat Mini

 


 


Strona 6 z 16