Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
HDMI 2.0b
AktualnośćArtykuł
+ 0
+ 0
wtorek, 26 kwietnia 2016

Na oficjalnej stronie interfejsu High Definition Multimedia Interface – wszechobecnego dziś HDMI – pojawiły się informacje o pojawieniu się nowej wersji standardu. HDMI 2.0b ma odpowiadać na dzisiejsze potrzeby rynkowe oraz umożliwiać pełne wykorzystanie możliwości najnowszych urządzeń audio-video.

Więcej…

 
Melodika Brown Sugar BSC2450 - test, recenzje, opini...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
piątek, 22 stycznia 2016

Przyjemność i spokój zatytułowano kolejną recenzję kabli Melodika Brown Sugar, która tym razem ukazała się w portalu WStereo.pl. Naszym zwyczajem zapraszamy do przeczytania jej fragmentów. Z przyjemnością i spokojem.

Więcej…

 
Wireworld Helicon 16
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 1
+ 0
sobota, 26 grudnia 2015

Wireworld ogłosił wprowadzenie do sprzedaży nowej serii płaskich przewodów głośnikowych Helicon 16, zaprojektowanych do zastosowań DIY oraz produkcji wewnętrznego okablowania.

Więcej…

 
Melodika Purple Rain MDSC4025 - test, recenzja, opin...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Analogowe ]
+ 14
+ 1
poniedziałek, 09 listopada 2015

Dobre imię polskich kabli Melodika Purple Rain wykracza już daleko poza granice naszego kraju. W brytyjskim magazynie HiFi Pig pojawiła się ostatnio ich recenzja. Kable otrzymały oficjalną rekomendację serwisu.

Więcej…

 
Audiofilskie interkonekty 2xXLR - test, recenzja, op...
AktualnośćArtykułTest
[ zapisane w: Kable -> Analogowe ]
+ 1
+ 0
wtorek, 27 października 2015

Test kabli głośnikowych otworzył drogę do kolejnych „kablarskich” porównań. Tym razem testujemy 5 par high-endowych interkonektów 2xXLR, w tym m.in. Monkey Cable Clarity czy Wireworld Gold Eclipse 7. Spotkanie z tak ekskluzywnymi produktami było dla nas źródłem dużej radości podczas odsłuchu. Staraliśmy się dać temu wyraz w poniższym tekście, do którego lektury zapraszamy.

Więcej…

 
Melodika Brown Sugar produktem roku 2015 według Hig...
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Głośnikowe ]
+ 7
+ 0
piątek, 16 października 2015

Nagrody roku 2015 magazynu High Fidelity zostały już przyznane. Z radością informujemy, że w tym roku to wyróżnienie zostało przyznane polskiej marce Melodika. Nagrodę Best Product 2015 otrzymały nowe kable głośnikowe Melodika Brown Sugar. Z tej okazji przypominamy specyfikację produktu i zapraszamy Państwa do zapoznania się z nią.

Więcej…

 


Strona 2 z 16