Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Aktualności
HDMI 2.0 specyfikacja
Aktualność
+ 23
+ 0
czwartek, 05 września 2013

Forum HDMI zrzeszające gigantów elektroniki użytkowej ogłosiło oficjalny standard HDMI 2.0. Parametry nowego HDMI w pełni odpowiadają wymogom telewizji 4K Ultra HD!

 

Więcej…

 
HDMI 2.0
Aktualność
+ 39
+ 1
środa, 05 czerwca 2013

W związku z gwałtownym rozwojem standardu 4K Ultra HD organizacja HDMI rozpoczęła pracę nad nowym standardem przesyłu obrazu i dźwięku.

 

Więcej…

 
Monkey Cable - kable HDMI 10 metrów i 15 metrów.
Aktualność
+ 2
+ 3
środa, 14 marca 2012

Monkey Cable wprowadził do sprzedaży nowe długości kabli HDMI z serii Concept i Clarity. Nowe kable w długościach 10 i 15 metrów mają certyfikację na przesył obrazu 3D, dodatkową żyłę dla obsługi ethernet, gwarancję obsługi obrazu 4K oraz dożywotnią gwarancję! Ceny zaczynają się od rozsądnych 699zł - w tej cenie można znaleźć inne kable renomowanych firm, jednak bez oficjalnego certyfikatu HDMI oraz dożywotniej gwarancji. Szykuje się kolejny hit spod znaku zielonej małpki?

 

 

 


 
Kabel HDMI kątowy od Lindy.
Aktualność
+ 2
+ 0
poniedziałek, 23 stycznia 2012

Lindy, znany i ceniony producent konsumenckich oraz instalacyjnych akcesoriów audio-video wprowadził nową serię kabli z wtykami kątowymi oraz obrotowymi. Jest to produkt o tyle niecodzienny, że zazwyczaj inni producenci stosują tylko jedno z powyższych rozwiązań. Jak zwykle Lindy wprowadza dużo korzystniejsze rozwiązania w konkurencyjnej cenie. 1-metrowy HDMI w pełnym standardzie 1.4a z obsługą 3D oraz przepustowością dla rozdzielczości 4K kosztuje raptem 79zł.

 

Specyfikacja i cena kabla HDMI kątowego.


 
Płaskie kable HDMI do płaskich HDTV
Aktualność
+ 0
+ 1
czwartek, 13 października 2011
Jeśli drażni Cię nieproporcjonalnie gruby kabel w stosunku do Twojego płaskiego telewizora to mamy rozwiązanie. Na rynku zaczęły pojawiać się ultra-cienkie kable HDMI od Profigolda. Seria Sky PROL1201 potrafi obsłużyć rozdzielczość do 1600p, pracuje w standardzie 3D, zaś o wysoką jakość audio dba wysokiej klasy przewodnik OFC klasy 4N pokryty srebrem. Luksusów dopełniają metalowe wtyki, oddzielne ekranowanie każdego przewodnika, obsługa ethernetu oraz srebrne lutowanie końcówek.

 
Monkey Cable - darmowe testy kabli na Audiostereo.pl
Aktualność
[ zapisane w: Kable -> Analogowe ]
+ 1
+ 1
piątek, 25 marca 2011
Wszystkich zainteresowanych testami sprzętu w domowym zaciszu zapraszamy do zabawy na forum Audiostereo.pl. Dzięki uprzejmności dystrybutora Monkey Cable forowicze z Audiostereo mają możliwość tygodniowego odsłuchu okablowania audio brytyjskiej marki. Testować może każdy, zachęcamy do skorzystania z oferty. szczegóły tutaj

 


Strona 1 z 4