Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kable/Akcesoria HDMI / DVI / DisplayPort
Oficjalna zapowiedź DisplayPort 1.2
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 20 stycznia 2010
VESA (The Video Electronics Standards Association) potwierdziła specyfikację nowego standardu portu video – DisplayPort w wersji 1.2. Nowa wersja ma natywną rozdzielczość 3840 x 2400, co oznacza, że bezproblemowo poradzi sobie z FullHD. Założenia kontrukcyjne DisplayPort w nowej rewizji zakładają wyświetlanie obrazu 3D FullHD o płynności rzędu 120klatek na sekundę. Jest to możliwe dzieki przepustowości rzędu 21,6 Gb/s. Port charakteryzuje się pełną zgodnością z USB 2.0, co oznacza, że dzięki niemu możliwe jest przesyłanie danych z urządzeń przenośnych do komputera. Wraz z obsługą USB w nowym standardzie zaimplementowano zdolność przesyłu danych w sieci Ethernet.
Do tego nowy DisplayPort potrafi obsłużyć do czterech monitorów przy rozdzielczości 1920 x 1200 każdy i dwóch przy rozdzielczości 2560 x 1600 każdy. A to wszystko z jednego gniazda sygnałowego np. pojedynczej karty graficznej. W przeciwieństwie do HDMI, DisplayPort jest standardem całkowicie otwartym, co oznacza, że producenci nie muszą uiszczać żadnych opłat licencyjnych aby móc wykorzystać go w swoim sprzęcie.

Więcej info: www.Display-Port.pl

 
Adapter HDMI z obrotowym gniazdem regulowanym w zakr...
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 26 listopada 2009
Lindy wprowadza do oferty adapter HDMI z obrotowym gniazdem regulowanym w zakresie 360 stopni. Rozwiązuje on częste problemy z instalacją wysokiej jakości kabla HDMI do urządzeń, wokół których mamy niewiele miejsca.

 
Nowa marka przewodów w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 19 listopada 2009
Wprowadziliśmy do oferty nową, angielską markę przewodów, która bardzo szybko osiągnęła sukces na europejskim rynku zdobywając zaufanie konsumentów. Oferowane produkty firmy Bridge to przewody HDMI, RCA, TOSLINK, SCART itp.

 
Budżetowe przewody VGA, DVI Lindy!
Aktualność
+ 1
+ 0
czwartek, 08 października 2009
Produkty, o które zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę Lindy to przejściówki, Displayport, mini HDMI, budżetowe kable DVI-D oraz VGA. Kompromisowa konstrukcja umożliwia zaproponowanie konkurencyjnej ceny przy zachowaniu zadowalających parametrów oraz obsługi wysokich rozdzielczości.

 
Nowa seria płaskich, białych przewodów HDMI od Li...
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 19 sierpnia 2009
Lindy wprowadza na rynek nową serie przewodów HDMI o płaskiej konstrukcji z białą izolacją. Dzięki czemu łatwiej będzie dopasować przewód do wystroju wnętrza osobom posiadającym białe urządzenia lub meble. Dodatkowo płaska konstrukcja ułatwia ułożenie kabla w dogodnym miejscu, oraz poprawia ekranowanie i eliminuje różnice czasowe w przesyłanym sygnale.

 
Zaawansowany extender HDMI do 300m Lindy !
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 29 lipca 2009
Lindy wprowadza do oferty najbardziej zaawansowane rozwiązanie dostępne na rynku, umożliwiające transport sygnału HDMI na znaczne odległości (nawet do 300m). Transmisja sygnału odbywa się za pomocą połączenia optycznego duplex wielomodowego. Extender przy zastosowaniu 2 połączeń światłowodowych może uzyskać maksymalną przepustowość sygnału rzędu 7,8Gbps. Urządzenie wspiera rozdzielczość Full-HD 1080p, 1440p, a nawet 1600p, dzwięk wielokanałowy (w tym również DTS-HD Master, Dolby TrueHD), CEC, Deep Colour 48 bit, jest kompatybilny ze specyfikacja HDMI 1.3B oraz HDCP, a przy zastosowaniu odpowiednich przejściówek umożliwia również transmisje sygnału DVI.

 


Strona 4 z 5