Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

PC-Audio karty dźwiękowe DAC USB
Arcam rPAC - napakowany DAC.
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 22 lutego 2012

Arcam podobnie jak Cambridge zaczyna mnożyć swoje przetworniki cyfrowo-analogowe. Najnowszy model to rPAC, DAC na USB z wyjściem stereo oraz wzmacniaczem słuchawkowym z wyjściem 3.5mm mini-jack. Sugerowana w UK cena 149 funtów wskazuje na rychłe podniesienie cen rDACa, podobnie jak to miało miejsce w przypadku nowego wydania DACMAGICa.

 

Specyfikacja i cena Arcam rPAC

 


 
HiFiMAN HM-101 test!
Aktualność
+ 1
+ 0
środa, 01 lutego 2012

Laboratorium dobreprogramy.pl jednego z największych portali w Polsce przetestowało kartę dźwiękową HiFiMANa. Jakie wnioski? HiFiMAN wygrywa z wszystkimi popularnymi produktami spod znaku np Creative'a. Redakcji szczególnie spodobały się możliwości HM-101 ze słuchawkami Sennheisera..

Pełny test HiFiMAN HM-101

 


 
DacMagic 100 od Cambridge Audio.
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 13 stycznia 2012

Rynek DACów rośnie, a jako argument należy podać nagłe rozmnożenie wolnostojących przetworników w ofercie Cambridge Audio. Poczciwy DacMagic co najmniej się rozmnożył. Wiemu już o jego nowym wydaniu DacMagic Plus, a ostatnie wiadomości z CES 2012 wskazują na kolejny model z serii DacMagic. DacMagic100 będzie koształ ok 200 funtów i zostanie wyposażony w najnowsze przetworniki Wolfsona WM8742. W tej cenie otrzymamy także asynchroniczne wejście USB, jedno optyczne, dwa koaksjalne oraz analogowe wyjście 2xRCA.

Specyfikacja i cena DacMagic 100


 
NAD DAC-1 zgarnia wyróżnienia.
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 27 grudnia 2011

DAC-1 zbiera pierwsze pochwały i wyróżnienia. Magazyn SmartHouse ogłosił, że DAC1 został wybrany najlepszym przetwornikiem roku 2012. Jako uzasadnienie podano zupełnie innowacyjne podejście do tematu muzyki cyfrowej. Podobnie uważa Redakcja Sound and Vision, która bardzo wysoko oceniła jakość dźwięku a tym samym jakość bezstratnej transmisji zaproponowanej przez NADa.

Specyfikacja NAD DAC-1


 
Cambridge Audio DACMagic Plus - nowy DAC z UK!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 17 listopada 2011

Stary dobry DACMagic porządnie już się zestarzał pomyśleli w Cambridge Audio i oto jest odpowiedź na konkurenta zza między od Arcama. Podwójny przetwornik Wolfsona 8740 pracujący w jakości 24bit/192 kHZ, upsampling do 384 kHz, dwa wejścia optyczne, dwa koaksjalne, asynchroniczne wejście USB. W końcu zdolność do podłączenia bezprzewodowego systemu łączności z komputerami i handheldami. Szczegóły specyfikacji tutaj

 

Więcej…

 


Strona 2 z 2