Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL Cinema SB150
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 0
+ 0
środa, 09 grudnia 2015

JBL ogłasza, że do sprzedaży trafia najnowszy przedstawiciel popularnej serii Cinema. Tym razem będzie to najbardziej chyba kompaktowy zestaw spośród wszystkich elementów nagłośnienia do kina domowego, z jakich znana jest ta linia produktowa. CinemaSB 150 to - jak niektórzy domyślili się już po symbolu - soundbar z bezprzewodowym subwooferem.

Więcej…

 
Gry w Ultra HD 4K: GTA V The Pinnacle of V
Aktualność
+ 6
+ 0
czwartek, 03 grudnia 2015

Na początku kwietnia do sprzedaży trafiła PC-owa wersja najsłynniejszej gangsterskiej gry świata, piątej odsłony GTA. W ostatnich dniach ukazała się modyfikacja, zatytułowana The Pinnacle of V, której twórcy zaimplementowali do gry tekstury w rozdzielczości 4K. Całość prezentuje się na tyle imponująco, że postanowiliśmy się podzielić tą informacją z Państwem.

Więcej…

 
Primare BD32 i BD32 MKII z obsługą Dolby Atmos
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 01 grudnia 2015

Szwedzkie Primare ogłosiło w ostatnich dniach, że ich topowe odtwarzacze Blu-ray, BD-32 i BD32 MKII, są w stanie obsługiwać najnowszy standard Dolby Atmos.

Więcej…

 
Ultra HD Blu-ray w liczbach
AktualnośćArtykuł
+ 2
+ 0
poniedziałek, 30 listopada 2015

Następca płyt Blu-ray - czyli Ultra HD Blu-ray - w połowie października został ostatecznie zdefiniowany. W tym samym czasie na targach CES Panasonic zaprezentował też prototyp pierwszego odtwarzacza nowego standardu. Postanowiliśmy podsumować informacje dostępne dotychczas w sieci i przedstawić Ultra HD Blu-ray w liczbach. Zapraszamy do lektury.

Więcej…

 
JBL Boost TV
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 4
+ 0
piątek, 20 listopada 2015

JBL, jeden z największych producentów głośników Bluetooth, wprowadza do sprzedaży kolejną kolumnę grającą, która stanowi hybrydę głośnika Bluetooth z klasycznym soundbarem.

Więcej…

 
Arcam SR250
Aktualność
+ 1
+ 0
poniedziałek, 02 listopada 2015

Arcam ogłasza wprowadzenie do sprzedaży przełomowego urządzenia, którego wzoru na próżno szukać w dotychczasowej ofercie producentów audio-video. SR250 będzie amplitunerem stereo wyposażonym w funkcjonalność amplitunera kina domowego - 7 wejść i 3 wyjścia HDMI.

Więcej…

 


Strona 8 z 98