Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Dune HD Solo 4K
Aktualność
+ 4
+ 0
poniedziałek, 08 lutego 2016

Do sprzedaży trafił nowy odtwarzacz sieciowy HDD, Dune HD Solo 4K. Urządzenie otwiera linię nowych produktów, pracujących w rozdzielczościach Ultra HD 4K. Wielofunkcyjny odtwarzacz oparty jest na wydajnym procesorze Sigma Designs SMP8758 dual-core, czterokrotnie szybszym od używanego w starszych modelach.

Więcej…

 
Onkyo BD-SP353
Aktualność
+ 2
+ 0
wtorek, 26 stycznia 2016

Onkyo ogłosiło wprowadzenie do sprzedaży nowego odtwarzacza Blu-ray 3D. Będzie on oznaczony symbolem BD-SP353 oraz, poza standardowymi funkcjami, będzie wyposażony w możliwość odtwarzania plików hi-res audio.

Więcej…

 
Pierwsze płyty 4K Ultra HD Blu-ray w sprzedaży!
Aktualność
+ 4
+ 0
poniedziałek, 18 stycznia 2016

Po targach CES wiemy, że już w marcu rozpocznie się sprzedaż pierwszych odtwarzaczy Ultra HD Blu-ray Panasonica i Samsunga. Fanów naprawdę dobrego kina domowego ucieszy fakt, że zaraz po tym w serwisach sprzedażowych pojawiły się też pierwsze filmy zrealizowane w nowym, najwyższym standardzie. Wiemy już, że tanio nie jest i najprawdopodobniej, tanio długo nie będzie. Ale co to za nowość, że za jakość trzeba płacić?

Więcej…

 
JBL Cinema SB150
Aktualność
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 0
+ 0
środa, 09 grudnia 2015

JBL ogłasza, że do sprzedaży trafia najnowszy przedstawiciel popularnej serii Cinema. Tym razem będzie to najbardziej chyba kompaktowy zestaw spośród wszystkich elementów nagłośnienia do kina domowego, z jakich znana jest ta linia produktowa. CinemaSB 150 to - jak niektórzy domyślili się już po symbolu - soundbar z bezprzewodowym subwooferem.

Więcej…

 
Gry w Ultra HD 4K: GTA V The Pinnacle of V
Aktualność
+ 6
+ 0
czwartek, 03 grudnia 2015

Na początku kwietnia do sprzedaży trafiła PC-owa wersja najsłynniejszej gangsterskiej gry świata, piątej odsłony GTA. W ostatnich dniach ukazała się modyfikacja, zatytułowana The Pinnacle of V, której twórcy zaimplementowali do gry tekstury w rozdzielczości 4K. Całość prezentuje się na tyle imponująco, że postanowiliśmy się podzielić tą informacją z Państwem.

Więcej…

 
Primare BD32 i BD32 MKII z obsługą Dolby Atmos
Aktualność
+ 1
+ 0
wtorek, 01 grudnia 2015

Szwedzkie Primare ogłosiło w ostatnich dniach, że ich topowe odtwarzacze Blu-ray, BD-32 i BD32 MKII, są w stanie obsługiwać najnowszy standard Dolby Atmos.

Więcej…

 


Strona 9 z 100