Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
JBL Arena 5.1 - test, recenzja, opinie
AktualnośćTest
+ 5
+ 0
środa, 23 września 2015

Po recenzji wzmacniacza zintegrowanego wędrujemy w kierunku kina domowego. Serwis What Hi-Fi? opublikował recenzję zestawu kolumn do kina domowego, JBL Arena 5.1. Jak zawsze w przypadku What Hi-Fi?, tekst dobrze się czyta. Z przyjemnością zapraszamy do przeczytania jego fragmentów.

Więcej…

 
Marantz SR6010
Aktualność
+ 7
+ 0
piątek, 18 września 2015

W ofercie Marantza, jednego z najbardziej doświadczonych amerykańskich producentów elektroniki audio-video, pojawiły się 2 nowe amplitunery kina domowego: SR6010 oraz SR7010. Autorskie technologie znane z poprzednich modeli zostały tu wzbogacone o kodeki dookólnego przetwarzania dźwięku. Dziś szczegółowo opiszemy niższy model, SR6010.

Więcej…

 
IFA 2015: Galeria zdjęć
Aktualność
+ 10
+ 1
poniedziałek, 07 września 2015

Jak co roku, również na obecnej edycji targów IFA 2015 nie mogło zabraknąć zespołu RMS.pl. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć połączonej z krótkim opisem najciekawszych produktów z kategorii audio-video.

Więcej…

 
Cambridge Audio CXU - test, recenzja, opinie
Aktualność
+ 9
+ 0
poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Na początku sierpnia brytyjski Cambridge Audio wzbogacił swoją najnowszą linię produktową CX przez wprowadzenie do oferty uniwersalnego odtwarzacza płyt CXU. Pięciogwiazdkowa recenzja nowego urządzenia, wyjątkowo zaawansowanego pod względem technologicznym, pojawiła się w portalu What Hi-Fi?. Poniżej publikujemy jej fragmenty.

Więcej…

 
Pioneer BDP-180
Aktualność
+ 8
+ 4
wtorek, 18 sierpnia 2015

Pioneer wprowadza do oferty nowy odtwarzacz Blu-ray 3D. BDP-180, poza rozbudowaną listą obsługiwanych rodzajów dysków, będzie wyposażony również w szeroką funkcjonalność streamingową.

Więcej…

 
Cambridge Audio CXU
Aktualność
+ 6
+ 0
środa, 12 sierpnia 2015

W styczniu bieżącego roku Cambridge Audio wprowadziło do oferty nową serię urządzeń w segmencie kina domowego i stereo hi-fi. Znalazły się tam m.in. odtwarzacz strumieniowy CXN, wzmacniacze stereo CXA czy odtwarzacz CD CXC. Teraz brytyjski producent poszerza ofertę o uniwersalny odtwarzacz płyt CXU.

Więcej…

 


Strona 10 z 98