Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Nowe zestawy kina domowego Yamaha!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli amplitunerów kina domowego Yamaha wprowadziliśmy do oferty ciekawe propozycje kompletnych zestawów kina domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów.

 
Projektory kina domowego Sony!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Poszerzyliśmy naszą ofertę o projektory renomowanej japońskiej firmy Sony. Urządzenia te obsługują rozdzielczość FullHD (1920 x 1080) oraz wyposażone są w technologie BRAVIA ENGINE i x.v.Colour zapewniającą ostry, realistyczny obraz i żywą naturalną kolorystykę.
Zapraszamy do zakupów.

 
Pierwszy elastyczny ekran dotykowy!
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 02 marca 2009
Centrum elastycznych wyświetlaczy (Flexible Display Center) Uniwersytetu Stanu Arizona oraz jego wojskowi i rynkowi partnerzy ogłosili wytworzenie pierwszego elastycznego ekranu dotykowego. Wyświetlacz oparty jest na technologii elektroforetycznej, aktywnej matrycy (Active-Matrix Electrophoretic Display) firmy E-Ink, zaś wykorzystuje materiały dostarczane przez DuPont Teijin Films - dostawcę plastiku używanego, jako zastępstwo dla szkła w "zwyczajnych" ekranach dotykowych.

 
Amplitunery oraz wzmacniacze Denon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
środa, 04 lutego 2009
Posiadamy w sprzedaży amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-ray oraz wzmacniacze Denon firmy która zawsze słynie z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń, obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Z czasem będziemy poszerzać ofertę o kolejne produkty tej marki.
Zapraszamy do zakupów!

 
Nowe zestawy stereo oraz kina domowego!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 17 października 2008
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom po wielu konsultacjach oraz wielu godzinach odsłuchu złożyliśmy kilka nowych zestawów elektroniki i kolumn które według nas najlepiej ze sobą współgrają oraz dadzą Państwu 100% satysfakcji. Wydaje się być oczywiste, iż każdy amplituner, wzmacniacz, czy kolumny maja inna charakterystykę która nie zawsze do siebie pasuje, nie dając efektu jaki byśmy oczekiwali. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zestawami stereo oraz kina domowego!

 
Harman/Kardon w naszej ofercie!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 02 września 2008
Możemy już, zaoferować Państwu pełną ofertę firmy Harman/Kardon, do ich produktów należą amplitunery AVR, amplitunery cyfrowe DPR, linia odtwarzaczy DVD, seria odbiorników stereo i wzmacniaczy zintegrowanych HK, odtwarzacze CD, a także zestawy głośników do kina domowego.
Zapraszamy do zkaupów!


 


Strona 98 z 98