Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Aktualności
Zapraszamy na stronę Denon.rms.pl!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 26 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą wzmacniaczy/amplitunerów oraz odtwarzaczy CD/DVD firmy Denon. Marka zawsze słynęła z doskonałej jakości dźwięku swoich urządzeń. Denon obecnie uważany jest za jednego z najlepszych producentów sprzętu do kina domowego. Jego amplitunery i odtwarzacze DVD regularnie zdobywają nagrody i wyróżnienia w prasie branżowej na całym świecie.

 
Zapraszamy na stronę NAD.rms.pl!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 22 maja 2009
Uruchomiliśmy stronę, na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą wzmacniaczy/amplitunerów oraz odtwarzaczy CD/DVD firmy NAD. Filozofia NAD-a nie zmienia się od trzech dekad. Można ją zmieścić w trzech hasłach: prostota, cena, muzyka. Od początku nadrzędnie traktowano walory brzmieniowe. Bez zbędnych funkcji i ozdobników, za to z uproszczonym do granic torem sygnałowym.

 
50-calowa plazma o grubości zaledwie 29 mm!
Aktualność
+ 0
+ 0
czwartek, 14 maja 2009
Samsung obrał za cel skonstruowanie jak najcieńszego telewizora plazmowego. Dlatego powstał model 850 PAVV o przekątnej ekranu 50 cali, który mierzy zaledwie 29 mm grubości.
Koreański producent przygotowuje nowy telewizor plazmowy o przekątnej ekranu 50 cali, który mierzy 29 milimetrów grubości - na tyle mało, że Samsung może reklamować go jako "cienki jak palec". Model o nazwie 850 PAVV oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, silnik Crystal Engine, obsługę DLNA, technologię 240Hz, a także port USB 2.0 do odtwarzania materiałów DivX bezpośrednio w podłączonego urządzenia. Według producenta, nowy telewizor jest o 40 procent bardziej energooszczędny i 20 procent jaśniejszy, w porównaniu z poprzednią generacją plazm Samsunga.

 
Nowe zestawy kina domowego Yamaha!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli amplitunerów kina domowego Yamaha wprowadziliśmy do oferty ciekawe propozycje kompletnych zestawów kina domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów.

 
Projektory kina domowego Sony!
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2009
Poszerzyliśmy naszą ofertę o projektory renomowanej japońskiej firmy Sony. Urządzenia te obsługują rozdzielczość FullHD (1920 x 1080) oraz wyposażone są w technologie BRAVIA ENGINE i x.v.Colour zapewniającą ostry, realistyczny obraz i żywą naturalną kolorystykę.
Zapraszamy do zakupów.

 
Pierwszy elastyczny ekran dotykowy!
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 02 marca 2009
Centrum elastycznych wyświetlaczy (Flexible Display Center) Uniwersytetu Stanu Arizona oraz jego wojskowi i rynkowi partnerzy ogłosili wytworzenie pierwszego elastycznego ekranu dotykowego. Wyświetlacz oparty jest na technologii elektroforetycznej, aktywnej matrycy (Active-Matrix Electrophoretic Display) firmy E-Ink, zaś wykorzystuje materiały dostarczane przez DuPont Teijin Films - dostawcę plastiku używanego, jako zastępstwo dla szkła w "zwyczajnych" ekranach dotykowych.

 


Strona 98 z 99