Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Artykuły/Porady
4K Ultra Defintion - telewizor, projektor.
Artykuł
+ 0
+ 0
poniedziałek, 08 października 2012
Od sierpnia 2012 roku ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny) ogłosił dwa nowe oficjalne standardy przesyłu i wyświetlania obrazu video.
Więcej…

 
Dolby True HD, DTS HD Master Audio - Kodeki Blu-ray
Artykuł
+ 10
+ 1
poniedziałek, 20 lutego 2012
Zwykle w systemie kina domowego dekodowanie zapisanej ścieżki dźwiękowej przejmuje wzmacniacz lub amplituner, chociaż bywa że dekodery dźwięku dookólnego wbudowane są w odtwarzacz   Blu-ray/DVD lub sieciowy HDD.

Więcej…

 
Zestaw kina domowego - podstawy
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 09 lutego 2012
Ażeby uzyskać doskonały dźwięk, który będzie wiernym oddaniem przestrzeni, energii i tempa filmu, potrzeba wielu doskonale ze sobą współpracujących elementów.
Więcej…

 
Jak ustawić subwoofer?
Artykuł
+ 9
+ 3
czwartek, 02 lutego 2012
W systemach kina domowego bardzo ważną rolę odgrywa dobry, nisko schodzący bas. W filmach akcji i nie tylko, dodaje on wiarygodności przekazu dźwiękowego, tworzy atmosferę i klimat. Do wytwarzania takiego basu używamy specjalnego głośnika basowego, zwanego subwooferem.
Więcej…

 
Subwoofer aktywny
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 02 lutego 2012
Subwoofer, czyli głośnik który generuje tylko niskie tony na dobre zadomowił się w kinie domowym, a coraz śmielej sobie poczyna w klasycznym audio.
Więcej…

 
Nagrywanie DVD-Video
Artykuł
+ 1
+ 1
wtorek, 31 stycznia 2012
Wiemy, że najtańszym i najłatwiejszym sposobem na wykonanie własnego nagrania jest użycie nagrywarki komputerowej lub stacjonarnej.
Więcej…

 


Strona 3 z 5