Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Artykuły/Porady
Dolby Atmos
Artykuł
+ 1
+ 0
poniedziałek, 11 sierpnia 2014

W ciągu ostatnich kilku dni wspominaliśmy o świeżo wypuszczonych na rynek urządzeniach wykorzystujących technologię Dolby Atmos – m.in. amplitunerach Onkyo i Pioneer czy głośnikach modulacyjnych Definitive Technology. Dziś więcej miejsca poświęcimy sprawcy całego zamieszania. Dolby Atmos to kolejny krok zmniejszający dystans pomiędzy „kinem” a „kinem domowym”.

 

Więcej…

 
Kino domowe w ogrodzie (kino ogrodowe)
Artykuł
+ 4
+ 1
piątek, 27 września 2013

Temat kina domowego stał się na tyle popularny, iż jego posiadanie w domu jest już praktycznie standardem. Nikogo już nie dziwi profesjonalny sprzęt audio-video zabudowany w salce kinowej – pomieszczeniu wydzielonym tylko do tego celu (co najwyżej generuje zazdrość). Tak bardzo wsiąkliśmy w dobrą jakość muzyki i perfekcyjny obraz w filmach, że chwilowa rezygnacja z tej wygody przyprawia nas o wyraźne zmęczenie jakością np. samych głośniczków zintegrowanych w telewizorze.

 

Więcej…

 
Kolumna centralna - znaczenie i rola w zestawie kina...
Artykuł
+ 29
+ 0
środa, 04 września 2013

Grunt by fronty były mocne – jest to najczęstsze podejście klientów przy zakupie zestawu kolumn do kina domowego. Niestety bardzo błędne, co zamierzam udowodnić w poniższym artykule. Chciałbym wykazać i stwierdzić, iż znaczenie kolumny centralnej jest tak samo ważne, jak nie ważniejsze, od kolumn frontowych.

 

Więcej…

 
F1 w garażu. Prawdziwe kino w salonie.
Artykuł
+ 37
+ 0
piątek, 09 sierpnia 2013
Każdy mężczyzna to duże dziecko – mawiała tak zapewne niejedna babcia i mama. Oczywiście nie trudno przyznać im racji. Ba, ja się pod tym podpisuje bez bicia i otwarcie jestem w stanie stwierdzić, iż uwielbiam gadżety, ubóstwiam nowoczesną technologię, a w szczególności wysoką jakość produktów, które dają mi frajdę.
Więcej…

 
Soundbar - jaki? Ranking.
Artykuł
[ zapisane w: Kino domowe -> Soundbary ]
+ 10
+ 0
wtorek, 30 kwietnia 2013
Co spowodowało wzrost sprzedaży soundbarów, czy warto kupić taki zestaw oraz jakie są pomiędzy nimi różnice? Na powyższe pytania odpowiemy w artykule.
Więcej…

 
Kino domowe ranking - głośniki/kolumny do kina dom...
Artykuł
+ 17
+ 1
czwartek, 21 marca 2013
Ranking najpopularniejszych i najlepszych zestawów kolumn/głośników do budowy kina domowego klasy hi-fi.
Więcej…

 


Strona 2 z 5