Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Kolumny kina domowego
JBL Loft - tanie i dobre.
Aktualność
+ 2
+ 0
środa, 06 czerwca 2012

JBL zaprezentował nowe tanie kolumny przeznaczone do kina domowego. JBL Loft to nieźle wykończone kolumny o tradycyjnej dla JBLa konstrukcji 3-drożnej. Podłogówki wyposażono dodatkowo w boczny subwoofer, co sprawi, że świetnie sprawdzą się także bez subwoofera. Kolumny dedykowane są do pracy z tańszymi, mniej wydajnymi prądowo amplitunerami - stąd wysoka czułość ustalona na 91 dB.

Specyfikacja i cena JBL Loft


 
JBL Nightlife - jak nie JBL.
Aktualność
+ 1
+ 0
piątek, 30 marca 2012

Kanadyjski oddział JBLa jako pierwszy oficjalnie ogłosił wejście do sprzedaży nowej serii NightLife. Rzut oka na zdjęcia pokazuje, że nowa seria jest zaprzeczeniem tego, co dotychczas oferował nam JBL w kwestii wizualnej. Elegancki lakier piano, jednolity kolor głośników i obudowy, dyskretne maskownice oraz cokoły z kolcami przypominające rozwiązania z europejskich konstrukcji. Co do szczegółów konstrukcyjnych, kolejna ciekawostka to bass-refleks z przodu oraz papierowe membrany średnio nisko tonowe z domieszką ko-polymeru. Do tego klasyczna, syntetyczna kopułka z rozpraszaczem. Nie wiadomo, czy kolumny JBL zawitają do Europy, być może jest to produkt przygotowany wyłącznie na rynek Ameryki Północnej.

 

Specyfikacja i cena JBL NL.

 


 
REL T-Zero - najmniejszy w rodzinie.
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
wtorek, 06 marca 2012

Legendarni specjaliści od subwooferów z RELa zapowiedzieli nowy model - T-Zero. Najmniejszy w rodzinie sub ma kompaktowe wymiary: 24x22x26cm oraz skromny 100-watowy impulsowy zasilacz klasy D. Naturalnie wykonano go z MDF, a w pudle zamontowano 6.5 calowy głośnik niskotonowy, który jak zapewnia REL schodzi aż do 38Hz. Złącza dostarczyła firma Neutrik Speakon.

 

Specyfikacja i cena REL T-Zero

 


 
Harman wypiera Boston Acoustics
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
piątek, 02 marca 2012

Boston Acoustics amerykański producent głośników, własność holdingu D&M, który skupia marki Denon i Marantz zdecydował się na zmianę polityki produkcyjnej. Firma ogłosiła, że rezygnuje z rynku car audio, od którego zaczęło swoją działalność 25 lat temu. Ta niewątpliwie trudna decyzja prawdopodobnie została podyktowana działalnością innego przedsiębiorstwa w tej branży. Gigant Harman Kardon z szybkością błyskawicy mnoży obroty i zdobywa kolejne kontrakty na wyposażenie fabryczne aut z Europy, Japonii oraz USA.

Więcej o firmie:
www.boston-acoustics.pl


 
Roth Audio - nowy subwoofer i kolumna centralna
Aktualność
+ 0
+ 0
wtorek, 21 lutego 2012

Roth Audio wypuszcza kolejne produkty, które uzupełniają dotychczasową linię stereo OLi. Nowy subwoofer KH20, to następca KH2, który zachwycił swoimi umiejętnościami publiczność podczas pokazu kina domowego Roth Audio na targach Audioshow 2011. C20 to następca kolumny centralnej C2, która b. dobrze uzupełniała możliwości kolumn OLi w kinie domowym.

 

Specyfikacja i cena Roth Audio OLi C20

Specyfikacja i cena Roth Audio KH20


 
Zestaw kina domowego - podstawy
Artykuł
+ 3
+ 0
czwartek, 09 lutego 2012
Ażeby uzyskać doskonały dźwięk, który będzie wiernym oddaniem przestrzeni, energii i tempa filmu, potrzeba wielu doskonale ze sobą współpracujących elementów.
Więcej…

 


Strona 7 z 16