Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Kino Domowe Kolumny kina domowego
Kompatkowe kino domowe - Jamo; D 500 THX Select2
Aktualność
+ 0
+ 0
poniedziałek, 18 stycznia 2010
Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy poszukują jakości dźwięku zgodnej ze standardem THX w kompatowej formie Jamo zaprezentowało komplet D500 THX Select2. W skład zestawu D500 wchodzą głośniki: dwa przednie, środkowy, subwoofer oraz dwa tylne. Cechą wyróżniająco Jamo jest ich wygląd, który został dostosowany do różnorodnych stylów aktualnie spotykanych w domowym wzornictwie, co pozwala je eksponować na równi z innymi elementami ozdobnymi. Podstawą przedniej części systemu są trzy trójdrożne kolumny D500LCR. Każda D500LCR zbudowana jest z: 25mm tweeter'a, dwóch średniotonowców o średnicy 76mm oraz dwóch głośników niskotonowych 140mm. Tylny zestaw to dwie trójdrożne kolumny D500 SUR. Konstrukcja D500 SUR to: jeden niskotonowiec o przekroju 140mm, dwa średniotonowce znane z D500LCR (76mm) oraz dwa tweetery każdy 25mm. Całość uzupełnia subwoofer SUB 650, którego zakres częstotliwości zaczyna się już od 24hz, średnica głosnika to 305mm, zaś waga całości to aż 22kg.

 
Nowe zestawy stereo oraz kina domowego!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 17 października 2008
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom po wielu konsultacjach oraz wielu godzinach odsłuchu złożyliśmy kilka nowych zestawów elektroniki i kolumn które według nas najlepiej ze sobą współgrają oraz dadzą Państwu 100% satysfakcji. Wydaje się być oczywiste, iż każdy amplituner, wzmacniacz, czy kolumny maja inna charakterystykę która nie zawsze do siebie pasuje, nie dając efektu jaki byśmy oczekiwali. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zestawami stereo oraz kina domowego!

 
Inny sposób podłączenia subwoofera do kina domowe...
Artykuł
+ 3
+ 0
piątek, 15 czerwca 2007
Tradycyjnym sposobem podłączenia subwoofera do wzmacniacza kina domowego jest połączenie RCA – RCA (cinch). Jest to najczęściej praktykowany sposób. Istnieje jednak, o czym nie wszyscy wiedzą inna metoda, która może dać zaskakujące efekty a mianowicie połączenie kolumny niskotonowej kablami głośnikowymi do kolumn frontowych lub bezpośrednio do zacisków kolumn frontowych w amplitunerze.

 

Więcej…

 


Strona 16 z 16