Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
CES 2016 - galeria Polk Audio
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
czwartek, 07 stycznia 2016
Świetlista fontanna tryskająca Swimmerami, rozstawiony zestaw produktów multiroom, terenowy Icon FJ40 4x4 z subwooferem w środku - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze stoiska Polk Audio na targach CES 2016, które oficjalnie wystartowały wczoraj, 6-go stycznia!

Więcej…

 
The best of 2015 - najlepsze produkty roku według R...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 1
+ 0
poniedziałek, 28 grudnia 2015

Święta za nami. Do końca bieżącego roku zostało zaledwie kilka dni. Faktycznie na przełomie grudnia i stycznia zmienia się niewiele. Symbolicznie – ten okres zawsze jest dobrą okazją do różnej maści podsumowań, postanowień, rozliczeń... I my postanowiliśmy pójść tym torem, przygotowując 10 – naszym zdaniem – najlepszych, najciekawszych, najbardziej godnych uwagi produktów roku 2015. 3, 2, 1... Zaczynamy!

Więcej…

 
Monitor Audio Platinum II - nowa seria kolumn
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
czwartek, 24 grudnia 2015

Po niemal 15 latach od wprowadzenia na rynek topowej linii kolumn Platinum brytyjskie Monitor Audio ogłasza jej odnowienie. Na styczniowych targach CES w Las Vegas zaprezentowana będzie nowa seria Platinum II. Będzie się ona składać z siedmiu zespołów głośnikowych, których cena ma wahać się od £3150 (ponad 18.000zł) do £15.000 (niemal 90.000zł!).

Więcej…

 
Definitive Technology Studio Monitor SM55 - test, re...
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
poniedziałek, 23 listopada 2015

W listopadowym wydaniu magazynu Audio ukazała się kolejna część porównania podstawkowych zespołów głośnikowych w cenie 3000-4000zł. Jednymi z opisywanych kolumn były Definitive Technology SM55, które zaoferowały, jak napisano, "według europejskich kryteriów, jak na typowy monitor, brzmienie absolutnie kompletne". Publikujemy fragmenty recenzji, do których przeczytania serdecznie zapraszamy.

Więcej…

 
Prototyp nowej Melodiki BL40 wyróżniony przez High...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
środa, 18 listopada 2015

Jak co roku redaktor naczelny HighFidelity.pl, Wojciech Pacuła rozdaje nagrody za najlepszy dźwięk wystawy Audioshow. W tym roku, wśród wyróżnionych systemów audio za miliony i setki tysięcy pojawił się warty kilka tysięcy złotych system oparty o kolumny Melodika BL40 oraz wzmacniacz Indiana Line Puro 800.

Więcej…

 
Polk Audio M20 - test, recenzje, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 2
+ 0
poniedziałek, 16 listopada 2015

W najnowszym, listopadowym numerze magazynu Hi-Fi Choice znalazła się m.in. recenzja budżetowych kolumn Polk Audio, które niedawno ukazały się na polskim rynku - modelu M20. Jest to "starszy brat" podstawkowych zespołów głośnikowych M10, skierowany do tańszych systemów stereo i kina domowego. Zdobyły bardzo przychylną recenzję oraz znak jakości magazynu HFC, Najlepszy Zakup.

Więcej…

 


Strona 4 z 37