Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Nowe zestawy stereo oraz kina domowego!
Aktualność
+ 0
+ 0
piątek, 17 października 2008
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom po wielu konsultacjach oraz wielu godzinach odsłuchu złożyliśmy kilka nowych zestawów elektroniki i kolumn które według nas najlepiej ze sobą współgrają oraz dadzą Państwu 100% satysfakcji. Wydaje się być oczywiste, iż każdy amplituner, wzmacniacz, czy kolumny maja inna charakterystykę która nie zawsze do siebie pasuje, nie dając efektu jaki byśmy oczekiwali. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi zestawami stereo oraz kina domowego!

 
Nowy producent kolumn oraz urządzeń A/V w naszej o...
Aktualność
[ zapisane w: Aktualności ]
+ 0
+ 0
piątek, 19 września 2008
Wprowadziliśmy do naszej oferty Roth Audio firma ta oferuje innowacyjne, wysokiej jakości wzmacniacze, stacje dokujące do iPoda oraz kolumny przy bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do zakupów!


 
Seria głośników Podspeakers od firmy Scandyna!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
piątek, 19 września 2008
Dla osób ceniących oryginalny wygląd sprzętu audio, mamy serie głośników, stacji dokujących w bardzo nowoczesnym wyglądzie, o zaskakująco dobrym brzmieniu. Głośniki z serii Podspeakers są nowością na polskim rynku która wciąż zadziwiają i fascynuje na całym świecie, nie tylko entuzjastów sprzętu Hi-Fi swoim niepowtarzalnym wyglądem i imponującym dźwiękiem.
Zapraszamy do zakupów!


 
JBL w naszej ofercie!
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
wtorek, 02 września 2008
Możemy już, zaoferować Państwu całą ofertę kolumn głośnikowych oraz zestawów kina domowego renomowanej firmy JBL - mogącej się pochwalić sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu najwyższej klasy systemów nagłośnienia.
Zapraszamy do zakupów!


 
Zapraszamy na stronę mission.rms.pl
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 0
+ 0
środa, 16 lipca 2008
Uruchomiliśmy stronę na której będą mogli Państwo zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą kolumn głośnikowych brytyjskiej firmy Mission. Oprócz tego znajdą tam Państwo informacje o firmie oraz wiele pomocnych informacji dotyczących kolumn głośnikowych i zestawów kina domowego.

 
Co oznacza moc RMS?
Artykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 7
+ 0
środa, 15 sierpnia 2007
RMS z ang. Root Mean Square

Jest to statystyczna miara sygnału okresowo zmiennego (najczęściej dotyczy wielkości elektrycznych prądu i napięcia). Z matematyki "średnia kwadratowa" jest miarą używaną w różnych dziedzinach, w tym w inżynierii elektrycznej (najbardziej znane zastosowanie miary RMS to dziedzina wzmacniaczy sygnału).
Więcej…

 


Strona 37 z 37