Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Dni otwarte Monitor Audio w sklep.RMS.pl - relacja
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 8
+ 1
poniedziałek, 10 sierpnia 2015

W ubiegłym tygodniu w salonie sklep.RMS.pl miały miejsce dni otwarte Monitor Audio. Mimo sezonu wakacyjnego, cieszyły się powodzeniem wśród miłośników dobrego brzmienia, chcących zapoznać się z najnowszą serią kolumn brytyjskiego producenta, Gold.

Więcej…

 
Stereo czy kino domowe?
Artykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 5
+ 0
czwartek, 06 sierpnia 2015

Jednym z pierwszych pytań, przed jakimi stają Klienci salonów audio-video jest wybór pomiędzy zestawem stereo, a kinem domowym. Bardzo wielu klientów przychodzących do naszego salonu w poszukiwaniu pierwszego zestawu audio nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie. - mówi Rafał Koc ze sklep.RMS.pl Hi-Fi Kino Domowe Akcesoria Audio-Video. Poniższy artykuł zwięźle przedstawia główne różnice pomiędzy obiema opcjami i, mamy nadzieję, może być przydatny na etapie podejmowania decyzji.

Więcej…

 
Dni otwarte Monitor Audio w sklep.RMS.pl - 3-8 sierp...
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 6
+ 1
poniedziałek, 03 sierpnia 2015

Kolumny Monitor Audio od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich klientów. Eleganckie, przykuwające uwagę wzornictwo w połączeniu z zaawansowaniem technologicznym i charakterystycznym brzmieniem tworzą markę, na której można polegać.

Więcej…

 
Jakie głośniki (kolumny) wybrać?
AktualnośćArtykuł
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 10
+ 1
wtorek, 28 lipca 2015

Kolumny głośnikowe są jednym z najbardziej istotnych składników toru audio. Ich zadanie – zamiana energii elektrycznej na mechaniczną – jest niełatwe i skomplikowane. Dlatego producenci zespołów głośnikowych oferują urządzenia o szerokim spektrum różnorodności. Poniższy tekst opisuje podstawowe typy kolumn, pozwalając na porównanie ich z własnymi potrzebami i możliwościami. Może być swego rodzaju poradnikiem dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem zestawu audio dla siebie.

Więcej…

 
Polk Audio RTi A3 - test, recenzje, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 5
+ 0
piątek, 29 maja 2015

W najnowszym, majowo-czerwcowym  wydaniu polskiej edycji magazynu Hi-Fi Choice pojawił się m.in. test kolumn podstawkowych Polk Audio Rti A3. Monitory amerykańskiego producenta zrobiły duże wrażenie na Arkadiuszu Ogrodniku, autorze recenzji. Na tyle duże, by nagrodzić je odznaką Najlepszy zakup wg Hi-Fi Choice. Poniżej prezentujemy fragmenty obszernego tekstu.

Więcej…

 
Bas być musi. Z naukowego punktu widzenia
Aktualność
+ 12
+ 0
poniedziałek, 04 maja 2015

Bas być musi. Nieważne, czy słuchamy klasycznego rocka, dyskotekowego dance'u, czy etnicznego raga z Indii Zachodnich, to niskie tony wyznaczają rytm i dynamikę. To solidny bas sprawia, że do muzyki chce się tanczyć. Bas być musi, każdy to wie. Ale dlaczego być musi? Zbadali to kanadyjscy naukowcy z LIVELab na Uniwersytecie McMastera w Hamilton.

Więcej…

 


Strona 7 z 37