Aby uzyskać pełen dostęp, zapisz się do newslettera*.
*Tylko poprawnie wpisane i aktywne adresy email, gwarantują pełen dostęp do serwisu.

jesteś tu:

Stereo Kolumny-stereo
Bas być musi. Z naukowego punktu widzenia
Aktualność
+ 12
+ 0
poniedziałek, 04 maja 2015

Bas być musi. Nieważne, czy słuchamy klasycznego rocka, dyskotekowego dance'u, czy etnicznego raga z Indii Zachodnich, to niskie tony wyznaczają rytm i dynamikę. To solidny bas sprawia, że do muzyki chce się tanczyć. Bas być musi, każdy to wie. Ale dlaczego być musi? Zbadali to kanadyjscy naukowcy z LIVELab na Uniwersytecie McMastera w Hamilton.

Więcej…

 
Polk Audio LSiM 703 - test, recenzje, opinie
AktualnośćTest
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 9
+ 0
środa, 29 kwietnia 2015

Na stronie internetowej magazynu High Fidelity pojawił się obszerny test kolumn Polk Audio LSiM703. Autor, Wojciech Pacuła, drobiazgowo opisał budowę i brzmienie podstawkowych modeli najwyższej serii Polka. W efekcie powstał bardzo dobry, ciekawy tekst, prezentujący Polka od podszewki. Zapraszamy do zapoznania się z jego fragmentami.

Więcej…

 
Cambridge Audio Aero 6
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 11
+ 0
poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Cambridge Audio Aero 6 to podłogowe zespoły głośnikowe brytyjskiego producenta urządzeń hi-fi i sprzętu do kina domowego. Korzystają z autorskiej technologii BMR® (Balanced Mode Radiator) stosowanej w przetwornikach wysokotonowych, które wspierane są przez dwa 6.5-calowe woofery o konwencjonalnej konstrukcji.

Więcej…

 
Pioneer X-CM32BTD
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 11
+ 0
wtorek, 21 kwietnia 2015

Pioneer wzbogacił swoją ofertę o kilka nowych urządzeń. Motywem przewodnim nowej linii są niewielkie zestawy stereo. Popularne miniwieże wzbogacone są interesującymi funkcjonalnościami, poszerzającymi ich możliwości. Jednym z nowych produktów, zachęcającym szeroką ofertą kolorystyczną, jest Pioneer X-CM32BTD.

Więcej…

 
Monitor Audio Gold - nowa seria kolumn
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 12
+ 0
czwartek, 16 kwietnia 2015

Monitor Audio ogłosił wprowadzenie na rynek nowej topowej serii głośników Gold. Nowa linia produktowa zastąpi serię GX, stosując ulepszone rozwiązania znane z poprzednich produktów.

Więcej…

 
Klipsch Reference Premiere
Aktualność
[ zapisane w: Stereo -> Kolumny ]
+ 14
+ 0
piątek, 10 kwietnia 2015

Klipsch nie próżnuje. Po prezentacji produktów na CES 2015 konsekwentnie wprowadza do sprzedaży nową flagową linię zespołów głośnikowych. Po Reference i Reference II przyszła pora na Reference Premiere.

Premiera w RMS.pl 10 kwietnia 2015 r.

Więcej…

 


Strona 8 z 37